category

“Gdzie jest papierkowa robota na koncie Henderson?”

Sprawdź tę doskonałą, nigdy nie zużytą sukienkę biurową z vintage prototypu. Jest to absolutnie tym, co nosisz, gdybyś był profesjonalną kobietą z ery. Z czarną torbą Croc i pięty, myślę i niezbędna bransoletka.

Dla czegoś tej wielkości (39/29/40) i stan, 55 $ jest wyjątkową ceną. Nie sądzę, żeby to potrwa długo … jeśli chcesz, zatrzasnąć.

Nie jestem ze smutkiem noszę niczego podobnego. Nadal jest trochę za gorąco na Hauteur. (Nie wspominając o tym, że moje Joan Crawford wrażenie ma tendencję do rozpuszczenia się do napadów bezradnego chichotu.) Nie, dzisiaj mam na sobie sukienkę wzoru późnej 1940 roku wykonałem z lekkiej swobody bawełny, która wygląda jak kombinacja kwiatów i neuronów (Don – Zapytaj) w kolorze pomarańczowym, czerwonym, cyranecznym i zielonym mchu na ziemi kremowej. Z zielonym i kremowym szalikiem zebry jako pasa (dobre połączenie, Kate!), Zielone okulary i torebka oraz pomarańczowy sweter. O tak, martw się mnie. Martwi mnie i moja bezsensowna miłość do pomarańczy i zieleni razem.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

W którym działam mój Ageodobober 14, 2009With 37 komentarzy
To -> 14 listopada 2008
Oh, Leola.august 13, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *