category

Moda do szycia na budżet … i sukienka spacerowa!

Przerzuciłem niektóre z moich starych książek do szycia, patrząc na coś (nie mogę nawet pamiętać) i został aresztowany przez ten obraz, który oczywiście jest słynną sukienką spacerową:

Jeśli nie możesz przeczytać podpisu, to jest:

Nawet początkujący może z powodzeniem zrobić suknię, z dwóch starych sukienek. Ten wzór jest inteligentny, adaptacyjny i łatwy do wykonania, ponieważ ma tylko kilka sztuk.

Książka była moda do szycia na budżet i muszę powiedzieć, że jest to jeden z bardziej pomocnych od starożytnych tytułów, które zgromadziłem. Myślę, że jest to “uczenie się, robiąc podejście”, który jest stylem uczenia się, które zawsze faworyzowałem. (Robisz więcej błędów, ale dowiesz się więcej od nich!)

Kopie online, z którymi powiązałem powyżej, na Amazon, są dość drogie, ale moja kopia jest oznaczona “$ 1-” na Flyleaf i jestem pewien, że widziałem to wiele czasu w sklepach oszczędnościowych i używany sprzedaż książek. Trzymaj oko w tych miejscach, jeśli tego chcesz.

Nadal nie zrobiłem sukni spacerującej. Czytam recenzje innych ludzi i nie mogę zdecydować, czy spróbować, a jeśli tak, to, w jakiej tkaninie … i oczywiście, gdzie umieścić kieszenie!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Sukienka Day przewodnik po nauce szycia: Część OneFebreary 5, 2008
Ćmy w Pocketbooku [OSTROŻNIE: Długi wpis] 2 lipca 2007
Jak wybrać maszyna do szycia 3, 2008z 79 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *