Uncategorized

Jeden z największych artystów graficznych… AJ DiMarucot!

AJ DiMarucot to graficzny artysta z Manili na Filipinach. Należy do rosnącej grupy współczesnych artystów, którzy zamazali granice między sztuką a designem. Niezależnie od tego, czy pracuje sam, czy we współpracy, jego dzieła są zawsze bogate wizualnie, zmysłowe i żywe.
AJ był bardzo szczęśliwy, że mogłem być częścią oceniania nagród Filipiine Graphic Design Awards.

Jest artystą specjalizującym się w grafice koszulki, a jego praca jest rozpoznawana przez wielkie nazwiska. AJ opracował zmarły Michael Jackson, Alicia Keys i The Band Panic na Disco. W ciągu czasu wygrał kilka konkursów projektowych koszulek.

Jego obecni klienci to Nike i Adidas i cieszy się, że opracował koszulkę dla swojej supergwiazdy rodaków Manny’ego Pacquiao.
„Niedawno miałem możliwość zaprojektowania trójrejnych kolegialnych mistrzostw koszykówki Nike na Uniwersytet Ateneo de Manila. Chociaż to nie moja szkoła, nie miałem nic przeciwko temu, ponieważ mój wujek jest częścią personelu trenerskiego Hehe. I jak mogłem odmówić Nike! ”(AJ DiMarucot)
Dlaczego AJ jest taki wspaniały? Ponieważ ma fantastyczną kreatywność, a jego praca jest różne.
Osobiście bardzo zachwycałem się jego osobistymi dziełami kaligraficznymi:

Osobista eksploracja, której warto zobaczyć. Nieprzedażność w porównaniu z rozpoznawaniem:

Praca AJ DiMarucota to znacznie więcej. Ma całą galerię z fantastycznymi projektami koszulki. Tutaj wybrałem kilka projektów, które byłem zdumiony i naprawdę chciałem ci pokazać. rozkoszuj się tym!

Jest jednym z artystów przedstawionych w książce T-shirt o nazwie Torso (koszulka, grafika odsłonięta). Osobiście spojrzałem na tę fantastyczną książkę i mogę powiedzieć, że jest to dla miłośników projektowania graficznego.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *