category

Kołnierz!

Rita wysłała mi link do tego wzoru, stwierdzając, że wierzyła, że ​​lubię to … co robię. Fantastyczna umowa. Chciałbym jeszcze bardziej, gdyby był mój rozmiar, jednak nie możesz mieć wszystkiego. (Chyba że jesteś b40, w którym to przypadku, tak, tak, możesz mieć wszystko. Nie martw się, jestem pewien, że będzie to moja kolej, aby mieć cokolwiek jeszcze raz w przyszłym tygodniu.)

Podoba mi się wysoka rolka na kołnierzu, a także programu Masset Inset Yoke, a także dwukrotnie kursowe kieszenie. Lubię dokładnie tak, jak dama w ekologicznej sukni wydaje się, że jest Cię o członkostwie w swoim Klubie Gown Advance 5112. Członkostwo oczywiście również znajdują się tak samo, jak delikatnie pomachał bob, fryzurę, którą pożądałem przez wiele lat, a także wreszcie zdeterminowany jest fikcja Illustratora, jak Gibson Woman Knot.

Tak więc, rzadko się dzieje, wierzę, że uczyniłbym wersję przyjazną dla środowiska; To idealne sukienki Boże Narodzenie pieprzowe. (Dobrze byłoby to idealna suknia, gdybym był klientem w 1940S romans śrubowy między dwoma elfami Świętego Mikołaja w Gimbel’s, prawda? Facet musiałby być w ekologicznym aksamitnym majkawym, który jest straszną przeszkodą dla romansu Na pewno przyspieszacz wkrnictwa.)

Na bardziej zaawansowanej notatce ta suknia byłaby piękna w świetnej czarnej awarii z szarym jarzmem Organza, a także kołnierzem …

Och, a także jeśli czytasz to późno po południu, mam dla ciebie trochę nagrody – Jen w Momspatterns ma sprzedaż! Mówi: “Od teraz do północy Est poniedziałek, 29 września 2008 r., Zaoszczędź 25% na stronie www.momspatterns.com na dowolnym rodzaju wielkości zamówienia! Jest wzory w stylu vintage, wzory kostiumów Halloween, wzory barbie, nowe stare Vogues też Vogues Jako ładunek więcej … Wystarczy wykorzystać kod kuponu “Momsweekender”, aby oszczędzać Big! ”

[A kiedy więcej obiecowałem zdjęcia zeszłego tygodnia, a także nie dostarczaj. Tune w jutrze przez jeszcze jeden odcinek “Erin nie pamiętał, aby wyładować teatr kamery!”]

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

To -> 14 listopada 2008
Tajne życie sukni # 14march 27, 2008z 80 komentarzy
Co miałbym nosić (gdybym był facetem) 10 lipca 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *