Uncategorized

Kupowanie tkanin w Japonii: Liberty!

odkryłem ten sklep całkowicie przez przypadek; Podjęłam decyzję o przejściu na jednej stronie ulicy, a nie drugiego, aby pozostać w cieniu, a bezczynnie spoglądając z oknami sklepowymi, zobaczył to:

Oczywiście, Agonicznie, sklep nie był otwarty przez jedną dziesięć minut. Poszedłem tak dobrze, jak również przeglądał sklep z ubraniami dla dzieci po drugiej stronie ulicy, przerażony, aby wędrować dodatkowo w sytuacji, gdy straciłem metodę, jak i nie mogło go zlikwidować. Sprytnie zrobiłem to zdjęcie w kierunku rekomendacji (sklep znajduje się w niezwykle rogu tej ulicy, a także pierwotne przeciąganie Nippori):

Kiedy sklep wreszcie otworzył (na kropce 10 A.m., podobnie jak wskazówka powiedziała), byłem pierwszy w drzwiach – patrzeć na to:

i to:

i to:

Dżentelmen, który prowadził sklep, kiedy byłem bardzo przydatny – poprosiłem o autoryzację do zrobienia tych zdjęć, co pierwotnie odmówiono … aż do momentu, gdy nie będę wyrzucony moją pomocną suknię dzienną kartami serwisowymi, po czym wszystko było cokacetyczne. Próbowałem opisać “Blog”, jednak biorąc pod uwagę, że często mam trudny czas opisujący “Blog” w języku angielskim, moje gesty dłoni nie były tak samo jak zadanie. Więc kiedy stwierdził “magazyn?” Stwierdziłem “tak, magazyn komputerowy”, a także w tym opuszczeniu.

Skończyło się na trzy metry:

Oto selvage:

Uważam, że kilka z tych wzorów jest tylko Japonii … Nie widziałem ich nigdzie indziej, nie w serwisie eBay.co.uk lub na stronie internetowej Nowej Liberty. Jak również dość wyraźnie “wydrukowano w Japonii”. Czy jakieś indywidualne rozumie się na pewno?

Ponieważ wolność idzie, nie było to ohydnie kosztowne – wierzę, że to około 2900 jenów / metrów, więc około 29 USD. Bardziej niedrogi niż wolność w USA, to na pewno – jeśli możesz go nawet odkryć!

Przyjąłem kartę usługową, ale nie jestem w stanie go sprawdzić – publikuję go tutaj dla każdego rodzaju pomocy skanlacyjnej:

Ten sklep jest najbliżej górnej krawędzi karty, na tej mapie bitowej (możesz uzyskać pozycjonowanie z dworca kolejowego). Najgorszy przypadek, możesz zawsze wydrukować ten obraz, a także zapewnić go w hotelowym concierge lub kabina kierowcy – który musi dostać do jednego z tych sklepów!

Oprócz Liberty, sklep przyniósł wiele wyjątkowo wysokiej jakości bawełnów – w tym tego czerwonego, a także żółte francusko-prowincjonalne rzeczy, z których wykonane są torebki, których nazwa zawsze nie pamiętam – jak również niektórych wełnach, jak również wełny pościel. Nie spędziłem dużo czasu przeglądania innych niż wśród wolności, biorąc pod uwagę, że zrozumiałem, że kawałek wolności był już napięty mój plan budżetu …

Kiedy płaciłem za moją tkaninę, urzędnik użył nawet kawałek czekolady. To jest mój typ sklepu, mówię ci.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Ćmy w Pocketbooku [OSTROŻNIE: Długi wpis] 2 lipca 2007
Gość Rant on “Dlaczego wzory vintage są tak drogie?” 17 lipca 2008z 116 komentarzy
Regoinder, a także oświadczenie o zasadach 15, 2008 Z 214 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *