Uncategorized

10 najlepszych sposobów noszenia Skinny spodnie

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może składać się z powiązań stowarzyszonych. Zobacz naszą politykę prywatności.

Skinny spodnie, znane również jako takie, jak legginsy, jeggings, a także chude dżinsy, są wysoką mody zszywką. Noszą jak puste płótno – można je wykorzystać jako bazę dla wyglądu od ultra przypadkowego do prawie formalnego. Wadą chudego spodni to, że mogą szybko obracać się w katastrofę mody, jeśli nie stylizowany prawidłowo.

Unikaj katastrofy mody, a także wykorzystać te 10 pomysłów jako podręcznika, co nosić z chudymi spodniami.

Skinnys + warstwy

Legginsy mogą być noszone przez cały rok, jednak są najlepiej jesienią, a także zimą z dużymi ofertami warstw. Ponieważ legginsy są tak szczupłe, możesz nosić wspaniałe oferty dodatkowych warstw, nie patrząc masywne lub nierówne. Spróbuj warstwować sweter, jak również koszulę tee lub luźny kardigan, kurtka, a także szalik. Trzymaj rzeczy eleganckie, warstwącym w dokładnie takim samym kolorze domowym lub podobnymi wzorami.

Buty stacjonarne

Nawet podstawowa para legginsy może zmienić się w niesamowitym stroju z fantastyczną parą wysokich butów. Wypróbuj płaskie buty do jazdy z jasggingami, a także workowym sweter dla dymury na dzień zakupu. Lub idź na chude dżinsy z kowbojskimi butami, a także kurtką dla stylowego wieczornego zespołu.

Aktorka Ellen Pompeo wygląda bez wysiłku w chudych dżinsach, a także buty oświadczenia.

Podstawowy przycisk – w dół

Klasycznym sposobem na noszenie chudych spodni jest sparowanie ich z ponadgabarytową koszulką na guziki. Działa to fantastyczne z zwykłymi czarnymi legginsami, a także solidną koszulką lub skórzanymi jasginami, a także dopasowaną koszulką koszulki dla biura. Ciemne chude dżinsy, a także wzorzyste na guziki, które jest proste, które jest proste, jednak pozostaje wyrafinowane, a także stylowe.

Ponadgabarytowy płaszcz

Duży płaszcz wygląda fantastycznie z eleganckimi chudymi dżinsami lub legginsami. Zrób oświadczenie z ponadgabarytowym płaszczem w jasnym kolorze, wzór lub teksturę. Uwierz jasne czerwone, pogrubione kratki, a nawet wyszczególnione futro. Jeśli wolisz utrzymać rzeczy na dół, spróbuj płaszcz grochu lub płaszcz.

Mini sukienka.

Zdobądź dużo więcej przebiegu z letniej szafy, parując długą koszulkę lub mini suknię z legginsami, dżggingami lub chudymi dżinsami podczas chłodniejszych miesięcy. Zużyty sam, ten combo ma swobodne, a także modne wygląd. Możesz także warstwować je szalikiem, a także botki.

Neutralne wydruki

Nie wszystkie legginsy muszą być solidne. Pamiętaj o wzorowanych legginsy mogą szybko pójść źle, więc zapasy z neutralnymi wydrukami, takimi jak lekki wzór plemienny lub projekt Ombre. Reszta stroju musi składać się z wyciszonych kolorów, a także ograniczonych, podstawowych akcesoriów.

Wzorzyste legginsy, 78 $, Nordstrom.com

Graficzna tee.

Dla wyglądu, który jest komfortowy, a także bez wysiłku, rzuć się na słodką tee graficzną, a także buty do tenisa z legginsami, dżggingami lub chudymi dżinsami. Jest to fantastyczny szukać złych, jak również będziesz mógł pokazać swój osobisty styl z graficzną tee, która reprezentuje, kim jesteś.

Ponchos.

Szaliki kocowe, a Ponchos są teraz gorące, jednak mogą wydawać się masywne, jeśli nie są noszone prawidłowo. Sparuj wzorzyste lub stałe poncho z legginsami lub chudymi dżinsami na zrównoważony wygląd. Pomyśl o utworze oświadczenia Poncho, a także porzucić inne akcesoria.

Poncho nosi tutaj wygląd. Sparuj go z chudymi dżinsami, a także butami.

Jeansowa kurtka

Kurtka dżinsowa to must do szafy. Noś LOOSER DENIM Kurtki z legginsami, a także sweter podczas uruchamiania zobowiązań lub sparuj dostosowaną kurtkę dżinsową ciemną pralkę z dżggingami dla nieco Dressier Ovassions.

Skinny spodnie + Blazer

Skinny spodnie nie są tylko w przypadku przypadkowego zużycia – możesz naprawdę obrócić je do eleganckiego stroju. Dostosowany Blazer, a także naszyjnik oświadczenia działa dobrze z ciemnymi chudymi dżinsami lub teksturowanymi dżggingami z pompami. To strój, który wygarczy w środowisku biurowym w biznesie, a nawet na obiad.

O autorze

Jennifer Monahan jest niezależny pisarz, a mama 2 fantastycznych dzieci z dziury Jackson, Wyoming. Kiedy nie pracuje na koniu, a także sprzątanie po mężu, lubi nadążyć, a także komponować w najnowszych trendach mody. Możesz spełnić ją na Twitter @ jenmonahan76

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *