Uncategorized

Prawdziwe wyznania: Nie mogę zaoferowania Długie paznokcie

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Długie paznokcie, a.k.a. „szpilki” paznokcie, są szalenie popularne. Z Adele, jak Rihanna do kelnerka w jadłodajni regionalnego długo, jak spiczastymi końcówkami pojawiały się wszędzie.

Ja? Niestety, nie jestem fanem. W rzeczywistości, nie mogę zaoferować z długimi paznokciami. Nie na mnie. Nie na nikogo.

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Jasne, już w dzień, jak również do pewnego stopnia nawet tych dniach, noszący długie paznokcie Uważa się śluzu z kobiecości. Długie paznokcie stwierdzają, że jesteśmy udany jak kawałku Vixen, w kontroli niezależnie od naszych karier naszych pragnień sypialni. Z długimi paznokciami, jesteśmy bomby. Długie paznokcie stwierdzić, że jesteśmy zabawy, jak również zalotne damy, bo wiesz, nic nie mówi „come-tu” jak przymrużeniem oka, a także spojrzenie naszych Edward Nożycoręki.

Dlaczego nie może zaoferować z długimi, wskazał Nails

Patrz, jestem „przejdźmy do niej” pani. Całe zamieszanie od zgłoszenia, szczególnie w momencie, staje się metodą z rzeczy, które chcę zrobić … teraz. Nie 10 minut po tym, jak dane moich paznokci, jednak w tej chwili i bez obaw: próby na nowe buty, peeling z powrotem pokrywę jogurt, gwintowanie z torebce lub szarpie na prześcieradła podczas dokonywania łóżko.

Więc przypuszczam, moim prawdziwym problemem jest to jeden z wygody. Gwoździe że ledwo herb mojego palca są bardziej niż wiele dla mnie. Oni długo wystarczy, aby wyglądać dobrze i pomóc mi spełnić nieoczekiwany swędzenie, jednak wystarczy krótki, że nie przebić mojego najlepszego przyjaciela.

Powodem krótkich paznokciach # 1476: Możesz podać lepiej.

Szczególnie jako pisarz, sztylety czuję się tak, jakby mój proces komponowania jest rzeczywiście zwolnił, trzyma mnie z moich pomysłów. Na moim laptopie, długie paznokcie zdystansować mnie z moich myśli, przestrzeń między palcami, a także napisem I typu. Długie paznokcie pinkie często uderzają złą literę, ich długość posiadania własnego umysłu.

Moje paznokcie są piśmie, nie ja. Istnieje również wiele „Backspace” trafienia celu zniwelowania nieprzewidywalnych zachowań klawiaturowych paznokcie. To irytujące. Aby wrócić na tor, ja wyrwać Clippers.

Niektórzy ludzie ponownego naładowania z smoothie lub energiczny spacer na świeżym powietrzu, jednak pozbycie się zbyt długie paznokcie prac, zbyt.

Krótki Nails = Stylish Nails? Tak!

Ponieważ wolę krótkie paznokcie nie znaczy, że straci na wszystkich zabawnych kolorach paznokci lub cokolwiek. W rzeczywistości jestem o trendach zdobienia paznokci, kołysząc niesamowite odcienie od Revlon. Mam cieszył się skórki „n kij zdobienia paznokci, jak nosić gamę kolorów, jak również odtwarzanie z błyskotki. Miałem chwali moje paznokcie świątecznych wakacji, moja sztuka dyni na Halloween, jak również moich 4 lipca gwoździ … mimo prawdy, że były one bardzo un-Fergie długości.

W, hm, krótkie, długie paznokcie nie rób tego dla mnie. Trudno zrozumieć, że paznokcie szpilki byłyby korzystne dla każdego rodzaju przyczyny. Ja jednak została podniesiona, aby zobaczyć wielki w zły.

Hmmm.

Cóż, przypuszczam, że mogą one pełnić wykałaczkami. Albo się przydać dla tych irytujących czasach kiedy to obwarzanek zamówiłeś nie jest cięte z całkowicie. jak zawsze radość powoli przeciągając je po tablicy kredą.

Niezależnie od preferencji, tu są fantastyczne kolory paznokci spróbować.

essie® luxeffects Topcoat, $ 8,49 Target

essie® paznokci kolor – Lilacism, $ 7,79 Target

OPI Lakier do paznokci Odcienie tradycyjny, Dulce de Leche, $ 8,00 od Drugstore.com

Revlon Nail Art Nail Enamel Księżyc Cukierki, $ 6,48 od Walmart

Sally Hansen Salon Effects oryginalne Paski do paznokci, $ 8.50 od Walmart

Co uważasz o długie, spiczaste paznokcie? dokładnie, jak wolisz nosić twoje? pozwól mi zrozumieć w komentarzach poniżej!

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *