Uncategorized

Must-Have Autumn Winim Soeze Style dla Curvy Women

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Jedyną wielką rzeczą o nieuniknionym końcu lata jest świeże zapasy stylów, które pojawiają się w naszych sklepach. Jesień zawsze przynosi bogaty wybór odcieni, a także tekstury, aby zachować nas ciepło, a także stylowe, jak czekać na sprężynę, aby przewrócić się, gdy więcej. W ubiegłym roku szalik koc w kratę panował Supreme. W tym roku przewidujemy znacznie więcej różnorodności w jesiennych stylach sezonu zimowego – z sylwetkami, które są pochlebi z was, którzy są błogosławione krzywymi postaciami.

5 jesiennych sezon zimowych stylów, aby spróbować

Wykop i Mac

Ponieważ warunek pogody staje się chłodniejszy, a wilgotny, świetna kurtka lub płaszcz staje się niezbędnym szafą. Jak również w tym roku, jeśli chodzi o sezon zimowych kobiet, naprawdę jesteście zepsuty do wyboru.

Klasyki jak płaszcz tacy, jak również Mac są ustawione na potrzeby. Ten styl płaszcza działa ze wszystkimi rodzajami strojów, w szczególności Mac. Noś je w weekend z dżinsami lub, w ciągu tygodnia, nad dopasowaniem lub sukienką. Tak czy inaczej, wiatroszczelny, wodoodporny materiał utrzymuje przytulnie, a także chronione pogodą.

Długa sylwetka rowu ma tendencję do schlebiania wszystkich liczb – jednak jeśli jesteś w firmie pokazując te krzywe, wybierz opcję Wykaskowane wybór, aby podkreślić małą talię.

Odpowiedni styl

Dziękuję bogom modzie za dalszy rozwój garniturów kobiet. Liczne dziś kawałki są idealne dla pełniejszych kształtów. Dobra dwurzędowa kurtka, na przykład, noszona, a także nad mądry spodnie, wygląda na trend bez przywiązania we wszystkich niewłaściwych miejscach.

PU WISE MIDI Ołówek Spódnica, 35 £, JD Williams

Aby wygląd w zasilania wybierz dopasowaną spódnicę. Spódnica ołówkowa w połączeniu z montowaną kurtką, która jest zniszczona w talii, a także pełniejszy nad biodrami prawdopodobnie stawia kontrolę nad każdym spotkaniem. Dodaj parę tradycyjnych pomp, jak również nikt nie ma możliwości przeciwko tobie w negocjacjach.

Dłużej na górze

Cobalt Blue Swing Tunika, 16 GBP, JD Williams

Z reguły, cięcie bluzek, a także wierzchołki są luźniejsze w chłodniejszych miesiącach. Długości są już dłuższe, więc będziesz miał tony opcji do parowania z chudych spodni lub legginsów. Tuniki, na przykład, zawsze robią oświadczenie, a także style z bocznymi podziałami wyglądają wspaniale na korpusy krzywej.

Spodnie w chudy lub szerokości

Skinny spodnie zawsze będą wyborem wolnym od ryzyka, jednak w tym sezonie można go wymieszać. Tak, będziesz miał swój denim, jednak spróbuj dodać niektóre chude spodnie w sztucznej skórze lub zamszu do dodanej tekstury.

Wydrukowano Broad Neg Tie Waist Singl Jersey Spodnie, 24 GBP, JD Williams

Ponadto, duże spodnie z szerokim nogami są ustawione na dużą jesienią, a także zimę. Spróbuj z nich, a także zobaczysz dlaczego. Z najlepszym topem, te style sprawiają, że nogi wyglądają naprawdę długo, w świetny sposób!

Uruchomione

Backlesless Mules pojawiają się teraz najlepiej, jednak jako temperatury DIP, Buty kostki będą na liście kupiennych wszystkich. Szukaj butów w stylu skarpetkowym, a także obcasy kotek w Mauves, a także lżejsze bluesa. Te delikatne style można łączyć z spódnicami, a także rajstopami, spodniach, a także dżinsami. Dla swoich zespołów off-Duty spróbuj chunky boot bojowy.

Ubieranie typu ciała

Dłuższe hemline, wyciągane talii, a także dopasowane spódnice ołówek są Go-Tos dla krzywej kobiety. Jeśli jednak nie jesteś pewien, udaj się do przestrzeni montażowej, a także próbować różnych cięć, dopóki nie odkryjesz tych, których najbardziej lubisz. Dla znacznie więcej ogólnych wskazówek na ubieranie krzywej postaci, zobacz ten krótki artykuł z Vogue.

Szczęśliwy kupowanie tego upadku!

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *