Uncategorized

Dealspotr Review: sen okazyjnej zakupowego lub tylko kolejny kupon strony?

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Fashionistki, jestem wpływającą w społeczności Dealspotr i ja są kompensowane tego przeglądu Dealspotr. (Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak też mogą zarobić kilka dolców na Dealspotr!) Wszystkie opinie są moje własne.

Dla mnie są jak kupon witryn tajnych Santa prezentów. Mam bardzo duże nadzieje na coś pożytecznego, ale zawsze kończy się rozczarowaniem. Mój problem z tych miejsc jest łatwe – nie robią tego, czego oczekuje się zrobić. Wszyscy gwarancja celu usprawnienia transakcji rozpoznawczych, ale nigdy nie robić. Albo oferty nie działają, czy strona nie ma oferty, którą faktycznie korzysta.

Tak, tak, jestem odrobinę cyniczny o tych rzeczach. Zrobiłem dołączyć Dealspotr kilka miesięcy temu, kiedy to rozpoczęła, ale tak naprawdę nie używali go do niedawna. Gdy zespół Dealspotr wyciągnął rękę i poprosił mnie o opinię, postanowiłem zrobić trochę czasu i sprawdzić. Mój wniosek? Dealspotr jest wart obejrzenia. Użyj go najlepiej i może to zaoszczędzić pieniądze i czas ten sezon wakacyjny i poza nią.

Dealspotr weryfikacja: W promocji

Co pracował

Pierwszym zadaniem spółki przy przeglądaniu witryny kupon jest, aby sprawdzić oferty i sprawdzenia faktycznie pracują. I szturchnął wokół miejsca najpierw dostać moje łożyska. Menu pozwala przeskoczyć od razu do różnych rodzajów transakcji, takich jak kody promocyjne, oferty produktów, sprzedaż online, itp Można również rodzaj oferty o odsetki – i tak, są kategorie dla mody i urody. Skupiłem się na tych znalezionych ofert i ja faktycznie korzystających, w tym dwóch poniżej:

Ogólnie rzecz biorąc, Dealspotr ma dobrą wielkość transakcji giełdowych, ale chciałbym zobaczyć dużo więcej w kategorii Moda i urok. Moda sprzedawców noty należą Saks Fifth Avenue, Urban Outfitters, wyrażania i Modcloth. Jak można się spodziewać, wybór jest znacznie większy interes dla sprzedawców towarów ogólnych, takich jak docelowa, Walmart i Best Buy.

Co nie działa

Kilka rzeczy w Dealspotr nie działa zgodnie z oczekiwaniami:

Urban Outfitters miał kilka wygasłe promocje. Są one oznaczone „niskiego prawdopodobieństwa pracy”, więc nie przeszkadza im próbować. Nie czas zmarnowany tam.
Kupony urok Ulta nie wydaje się do pracy – aż zauważyłem Ulta ma trochę tekstu na niektórych stronach produktów, które brzmi: „Wyłączone z kuponów.” Unikaj tego małego frazę i kod kuponu powyżej powinno działać dobrze.
Próbowałem wyraźne kupon na $ 25 poza zakupu 100 $. To nie działa, ale Dealspotr ułatwiła mi podzielić tę opinię prywatnie. Można również zalogować się i komentarz publicznej na każdej transakcji wyjść. Więcej informacji na temat tej funkcji poniżej.

Czym różni się Dealspotr

Istnieje kilka rzeczy, które ustawione Dealspotr siebie i sprawiają, że o wiele więcej niż tylko kolejnym miejscu kuponu. Szczególnie:

Można utworzyć spersonalizowany kanał ofertę. zachować swój deal-polowanie czas do minimum poprzez utworzenie zeby sklepach, zainteresowania, a nawet Dealspotr członków, że zainteresowanie skorzystać społeczności.
można zarobić punkty, wymienialne na bony, przyczyniając się do społeczności. oferty walidacji, dodać oferty i podobne okazje, aby zdobyć punkty. Po skonfigurowaniu konta, Dealspotr daje dzienną listę kontrolną, aby zarabiać maksymalną liczbę punktów. Można również odwołać się do rodziny i przyjaciół, aby zdobyć punkty, gdy się zarejestrować, plus trwają procent punktów zarobić w czasie. rozpocząć się już teraz i można mieć dobry fundusz zabudowany w sezonie wakacyjnym 2017!
Jakość sprawa jest nacisk. Jeżeli oferty nie są dobre, ludzie nie wróci. Aby rozwiązać ten problem, Dealspotr używa punktów nagrody uzyskać społeczności zaangażowanej w procesie sprawdzania faktów. każdy członek społeczności Dealspotr może dodawać, edytować lub potwierdzenie transakcji. Użytkownicy otrzymują również wyniki jakości opartych na dokładność ich wkładów do Wspólnoty. Jako członek, twoja aktywność jest ograniczona, dopóki nie podnieść swój wynik jakości. Mam nadzieję, że chwasty spośród ludzi, którzy delegują nonsens, aby zdobyć punkty.

Czy próbowałeś Dealspotr? Powiedz nam co myślisz!

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *