Uncategorized

5 Różne rodzaje podklotu, których każdy człowiek chciałby w swojej garderobie

5 Różne rodzaje podklotków, których każdy człowiek chciałby w swojej garderobie
11/02/2016, opublikowane przez ALANIC GLOBA
Tak jak płacisz dużo czasu podczas zakupu ubrań, twoje niedokładowanie jest również godne Twojej szczególnej uwagi. Oprócz bierzenia potu i wilgoci, wspierają również genitalia, zwiększając twoją pewność siebie. Oprócz tego są one dość cenne w chłodne dni przy utrzymaniu ciepła ciała. W końcu pewne niedokładowanie jest opracowywane specjalnie do celów erotycznych. Jeśli wszystkie te informacje nie są dla ciebie wystarczające, zwróć uwagę na następujące punkty na temat różnych rodzajów majtek.
Majtki
Briety zazwyczaj zawierają elastyczny pas, który zapewnia bardzo niewielkie pokrycie, pozostawiając nogi całkowicie odkryte. Z przodu z przodu mucha w kształcie y i mając wystarczającą ilość materiału do zakrycia pośladków do początku ud ofertowych narządów płciowych maksymalny komfort i są stosunkowo mniej podatne na wzrost i wirowanie niż inne typy. Są to szczególnie dobry wybór dla mężczyzn, którzy chcą założyć parę dżinsów o niskiej zawartości lub skórnych.

Bokserki
Powszechnie preferowane przez mężczyzn nastolatków lub okresu dojrzewania, bokserki są luźne i wygodne, ale oferują bardzo niewielkie wsparcie dla genitaliów. Obejmują one elastyczną opaskę, która porusza się po talii, a także prosta otwór nogi, który obejmuje część ud.

Bokserki mają tendencję do zgniatania się pod dna zużycia, szczególnie podczas rygorystycznych ruchów, co czyni je niewłaściwymi do ćwiczeń. Ponadto należy również unikać noszenia w obcisłych ubraniach lub garniturze firmowym, ponieważ zazwyczaj ujawniają znaczne linie majtek pod noszeniem dna. Raczej dobrze pracują z luźnymi spodniami, takimi jak proste dżinsy i khaki.
Pnie lub bokserki
Mieszając najlepsze funkcje zarówno bokserów, jak i briefów, mają one zwężające się cięcie i podtrzymujące dopasowanie każdego z nich, aby pasowały do ​​tych, którzy zwykle wślizgują się do mocniejszych spodni lub dopasowanych garniturów do pracy. Jednak jedną z najważniejszych zalet bokserów jest to, że oferują one nie tylko wyjątkowe poparcie dla genitaliów, ale także nadają użytkownikom pewność, zwłaszcza którzy mają nieco nadwagę.

BIKINI BUSTS
Zupełnie podobne do briefów, zazwyczaj zawierają one pod paskiem talii brzucha, który pozostawia narażone całe uda, co czyni je wspaniałym wyborem dla tych, którzy chcą pochwalić się dobrze wyszkolonymi nogami.

Właściciele firm, którzy chcą włączyć te elementy w stylu plaży do swoich akcji, mogą skontaktować się z renomowanymi hurtownikami męskymi w Internecie i umieścić ich zakup.
Klapki
Stringi, kiedyś uznawane za jedyną bieliznę erotyczną, stają się teraz znacznie coraz bardziej popularne jako niezbędny kawałek bielizny mężczyzn. Zapewniając stosunkowo niewielkie pokrycie niż inne, są one zdolne tylko do zakrycia genitaliów w małym worku, pozostawiając odsłonięte policzki pośladków.

Ponieważ istnieje kilka stylów majtek, dostępnych w hurtowych producentach dolnej części USA, sprzedawcy powinni wybrać te, które dobrze pasują do ich wymagań w oparciu o ich preferencje dotyczące kolorów, projektów i materiałów.

Tagi:
bielizna męska
męskie producenci nie dołączania
Męskie dostawcy nie dołączania
męskie hurtownicy
Producenci bielizny USA
Hurtowa bielizna męska
hurtowe producenci nie dołączania USA

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Strona URL

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *