Uncategorized

Paski zszywki

paski zszywki

Dla mojego własnego zespołu w paski, używam szydełkowym paskiem ustawionym przez La Ligne, marki Go-too do Twojego przez cały rok. Lubię długi rękaw pasek, taki jak to, ponieważ nadaje się do upadku, jednak styl szydełkowy zapewnia to klasyczny, późno latem klimat plaży. Sparowałem strój z wiązaną zjeżdżalnią z piętą flary, w bogatym kolorze karmelowym, aby zagwarantować ogólny wygląd, nie jest również jedną uwagę.
Stare morskie tropy otaczające paski są daleko, jak dobrze przelotne. (LOL, flota.) Paski mają o wiele więcej, aby zaoferować nam niż tylko okazjonalny moment statku do brzegu. Sprawdź tekstury, kolory, a także gatunki na Nordstrom, a także pozwalają Ageless paski odgrywają wiodącą funkcję w stylu przejściowym w tym roku, a także co inne.

La Lignecrochet Stitch Knit Spódnica

La Lignecrochet Stripe Crewneck Sweter

Mercedes Castillobianca Sandal.

Nordstrom jest przeznaczeniem do celu w paski stylu z zasadniczo nieograniczonej różnorodności, a także zaokrąglony do ulubionych poniżej dla twojego perusienia. Wypróbuj duży przycisk kołnierzowy dla późnej lato pracy wygląda (nie lubisz wspaniałego kołnierza over zoom?), Lub sparuj go z preferowaną średniej spódnicą na plany weekendowe. Alternatywnie (lub dodatkowo?) Zachowaj piękną bluza na rękę na niezwykle bardzo pierwsze dreszcze soczyste sezonu. (Oczywiście będziesz chciał, aby dobrą prostą dżintą, podobnie zaoferowane w Nordstromie.) Być może kolekcja koszuli TEE wymaga modernizacji w tym momencie w tym roku? Zaczynałbym od tej dużej trójnika i pomyślę o sparowaniu go z eleganckim blazer! Ta aukcja jest jednak ledwo wyczerpująca, można uzyskać całkowicie utracone w opcjach, inspiracji, a także must-haves na Nordstrom. Nawiasem mówiąc, wybitne wykorzystanie popołudnia. Znacznie więcej moich preferowanych pasków poniżej!

La Lignecrochet Stitch Knit Spódnica

La Lignecrochet Stripe Crewneck Sweter

Więcej pasiastych ulubionych

Dzięki Nordstromowi, a także shopstyle do partnerstwa na tym poście!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *