category

Styl sukienki, w jakiej jak najwięcej nosisz tego lata

Znalazłem tę sukienkę Nicholasa na Nordstrom, i kiedy kupiłem opcję pomarańczową, w 100% wracam do kwiatowego, ponieważ myślę, że mogę właściwie Jak ten jeszcze bardziej. Tak idealnie pasuje do mojego dnia podróży, a ten styl jest taki, który myślę, że wszyscy musimy rozważyć słoneczne dni i ucieczki do przodu.

Nicholasfloral Print Plisted Midi Prairie Dress

Nicholasfloral Print Plisted Midi Prairie Dress (podobna niedroga opcja tutaj)

Okulary przeciwsłoneczne Tory Burchcat

Sukienka z prerii ma chwilę i nie bez powodu. Jest w tym coś, co krzyczy sezonowość i wita w cieplejszej pogodzie, jak żadna inna sukienka. Szczególnie podoba mi się to podczas podróży ciepłej pogody, ponieważ jest to niezwykle wygodne w tak łatwym noszeniu i paczkach. Styl jest również wygodny do podróży, ponieważ mazi, płynne, zebrane tkaniny ukrywają wszelkie dodatkowe zmarszczki, które pojawiają się w walizce.

Nicholasfloral Print Plisted Midi Prairie Dress

La Vie Rebecca Taylorprovencal Midi Sukienka

Cecetie weź smokowaną dżinsową sukienkę Maxi

Poza tym sukienka preriowa jest niezwykle wszechstronna. Działa z obcasami na obiad lub płaskie sandały (a nawet trampki) na dzień odkrywania. Ten styl zazwyczaj zawiera wiele schronień, marszczenia i zebranych lub płynnych elementów, więc jest bardzo wygodny i nie ogranicza się – możesz łatwo chodzić przez cały dzień. Świetna elastyczna talia (lub w wielu przypadkach) dodaje również komfortu sukienki, która z łatwością rozszerzy się z każdą dodatkową miarą gelato.

Sukienka Lily Pulitzeraviana Maxi

Reformationmarabella Linen Dress

Jest tak wiele stylów sukien, jak ten na Nordstrom, idealny do ucieczki, gdzie żyjemy na korzyść bardziej słonecznego nieba, więc wysoce sugeruję, abyś rzucił okiem. Nie ma jednak potrzeby usuwania harmonogramu, aby przeglądać strony sukien. Zaokrąglałem wszystkie moje ulubione poniżej!

Idealna letnia sukienka preriowa

Specjalne podziękowania dla Nordstrom i Shopstyle za partnerstwo w tym poście!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *