Uncategorized

Jest to mieszanka nowych i starych zobowiązań klimatu i kulturowych

Duchess mieszanych nowych i starszych utworów na dzisiejszą wizytę w Chitral w dzień 3 wycieczki Pakistan. Poniżej para, jak dotarli na lotnisko Chitralne w Hindu Kush Mountains, położone w północnej części kraju w pobliżu granicy z Afganistanem.

Wideo księcia i księżni przybywających z Emily Andrews Of The Sun.

Ostatość dnia zobowiązań była zmiana klimatu i jego wpływ na społeczności lokalne. Po przyjeździe na lotnisko Królewscy byli witani tradycyjnymi przedmiotami haftowanych kurtek i kapeluszy Chitrali. Kate otrzymał również miękki szalik kolorowy wielbłądy, który można zobaczyć na poniższym obrazku, obniżony przez ramię.

Spojrzenie na księżną w pięknie haftowanym kawałku.

Poniżej Kate w tradycyjnym kapeluszu ozdobiona piórami pawowymi.

Więcej z zasięgu Hello:

Podczas wizyty w 1991 r. Princess Diana stworzyła honorowego członka Elitarnych Korpusów Scouts Scouts, stwarzających do fotografii w reżimalnym haftowanym płaszczu i upierzoną czapkę, z którą ją przedstawili.

Elliot Wagland podzielił się zdjęciem Princess Diana w stylu podczas wizyty w 1991 roku.

Rebecca English ma więcej w swojej codziennej historii pocztowej o wizycie Diany.

“Podczas wizyty w pobliżu granicy z Afganistanem mówili z Diana – młodą kobietą z lokalnego obszaru, który został nazwany na cześć Matka Williama Księżniczka Walii – której babcia podróżowała do Chitral, aby spotkać księżniczki na swojej wizycie w 1991 roku.

“Księżniczka Diana odwiedziła wokół czasu, w którym się urodziła, dlatego została nazwana Diana”, powiedział tłumacz. “A teraz jej syn jest teraz William. Jej babcia poszła spotkać księżniczki Diana w Chitral, jej mama nie była w stanie podróżować, ponieważ spodziewa się jej.

William otrzymał również książkę zdjęć z wizyty swojej matki 1991. Więcej z Gulf News:

Brytyjska para królewska była zaskoczona, gdy otrzymali album fotograficzny i książkę wizyty księżniczki Diany w Chitral.

“” Fantastyczny “, książę zauważył, że przesiał się przez strony książki.

Duke i księżna odwiedzili następnie lodowiec Chiatibo.

Więcej z pokrycia BBC:

Globalne ocieplenie widziała lodowiec Chiatibo w Broghil National Park Retreat o około 10 metrów rocznie ze względu na wyższe temperatury topniejące lód.

Pierwsze zagrożenie z topnienia lodowca zalewa do strumienia ze społecznościami, a drugi usuwa całkowicie zaopatrzenie w wodę – co zapewnia 200 milionów ludzi w Pakistanie.

Poniżej widzisz Royals mówiąc z lodowatym ekspertem Dr. Furrich Bashir.

Cześć! Zauważono w swojej historii, że “William i Kate, który nigdy nie widział topniejący lodowiec osobiście, potem chodził po północnej końcówce odległa lodowca Chiatibo i zobaczył, jak wycofał się w ostatnich latach w wyniku globalnego ocieplenia”.

Inny widok.

William mówił o kwestii z mediami. Mamy więcej za pośrednictwem tej historii telegraficznej:

“Katarzyna i ja czuliśmy, że bardzo ważne jest, aby przyjść do Pakistanu i zobaczyć różny zakres środowisk, i naprawdę próbują wywołać krajem” – powiedział, w wywiadzie w aparacie.

“Ale także korzystać z naszego głosu i pożyczyć naszą pozycję i naszą wizytę w rodzaju rozmowy o problemach, takich jak zmiany klimatu, problemy o środowisku.

Telegraf zauważył również, że William powiedział: “Dr. Warren, mój nauczyciel geografii, byłby pod wrażeniem, że wróciłem na lodowiec po tych wszystkich latach. Jedną z rzeczy, o których para usłyszała, jest sposób, w jaki zmiana klimatu powoduje powodzie z topnienia lodowców.

Para następnie odwiedziła Bumboret, społeczność niezwykle dotknięta przez takie powodzie w 2015 r. Powyżej i poniżej, para spacery wśród gruz pozostawiony po tych powodziach 2015.

Impreza 2015 nazywana jest lodowatym jeziorem wybuchowym Powódź (Glof). Poniżej, William i Kate są przyjęte do wioski.

Królewscy usłyszeli od ocalałych powodzi 2015.

Z zasięgu dziennego poczty:

Lokalna arabska Gul, 28, archeolog, powiedział: “Wyszedłem w 2015 r. Tuż przed powodzią i kiedy wróciłem z Uniwersytetu w Islamabadzie, nie mogłem uwierzyć, że była to ta sama wioska. Wszystko zniknęło: ziemie, domy, wszystko zostało zmyte.

Pacha Bibi, 31, Matka czterech, dodała: “Podczas podłogi wszystko zmyło w naszej społeczności Kalash. Nie mieliśmy posiłków do jedzenia, bez energii elektrycznej. Mieliśmy przed sobą wiele trudności

“Zostaliśmy przeniesiony na bezpieczne obszary, ale wciąż się boiliśmy, że tak się stanie. Czuję się teraz, że teraz nie jesteśmy bezpieczni w tej dziedzinie.

Królewscy oglądali także wiertło pierwszej pomocy.

Wolontariusze z lokalnej drużyny reagowania w nagłych wypadkach wykonali wiertło pokazujące, jak ktoś byłby ewakuowany przez rzekę.

Ostatni przystanek dnia dla księcia i DuchaESS było rozliczenie Karakal.

Para była tam członkowie spotykają się z Kalash i społeczności sunnickiej.

Raporty Telegraph „Cała wioska okazała się spotkać pary, którzy klaskali i wiwatowali, gdy szli w górę po wąskich uliczkach i na otwartym placu”.

The Telegraph kawałek idzie zauważyć, że „William otrzymał tradycyjną Chitrali kapelusz który natychmiast zakładanie i Kate pomarańczowy zroszony stroik z różowym piórkiem, który włożyła na po sprawdzeniu jej gospodarz Shahira Bibi zapewnienia miała go na prawidłowo.”

Mała korekta.

Oto lepszy widok Shahira Bib, pokazany po lewej stronie.

NY Times: „Ludzie, którzy Kalash liczba około 4000, twierdzą, że są potomkami Aleksandra Wielkiego i czczą swoich bogów.”

Getty zauważa również Kalasze „… .are połączony z resztą Pakistanie przez jedną drogę.”

William i Kate dowiedziała się o unikalnych rzemiosła i kultury społeczności.

Więcej informacji na temat tej społeczności poprzez Architectural Digest historia:

W kalasze mieszkają głównie w trzech sąsiednich Mountain valleys- Bumburet, Rumbur i Birir-a w dużej mierze żyją z ziemi, rośnie arkuszy, kukurydza, jabłka, morele, orzechy i winogrona (dla wina), wśród innych roślin uprawnych.

Emily Andrews wpisów fotografie niektórych młodszych ludzi.

Royals obserwował tradycyjny taniec w amfiteatrze w miasteczku.

Książę i księżna.

Pałac Kensington wpisów krótki film z tańcem.

Kate wydawał się cieszyć się dokładnie.

Emily Andrews wspólny film z Kate rozmowie z gospodarzami.

Inny widok księżni.

Zdjęcia od dzisiaj były oszałamiające.

Teraz nasze spojrzenie na to, co Kate nosiła, to mieszanka starych i nowych kawałków.

Księżna była w jej naprawdę Dzikiego kamizelce nubuku (£ 495 / $ 531). Element wykonany jest w Wielkiej Brytanii skóry z trzema przyciskami z przodu, wraz z „starannie umieszczonych paneli bocznych i głębokimi kieszeniami mieszkowe w kontrastujących ze skóry, a także regulowany pasek, dzięki czemu można go nosić postrzępione w, czy nie.”

My najpierw piła Kate w sztukach dla jej wizycie u dzieci z Expanding Horizons szkołę podstawową w czerwcu 2012 roku i ponownie w kwietniu 2016 roku na podwyżki Himalajów małżonków podczas trasy Królewskiej Bhutanu.

Pod kamizelkę, księżna nosiła co wyglądało brązowej koszuli. ale po wielu poszukiwaniach przez ekspertów identyfikacyjnych, okazuje się, Kate może mieć na sukienkę Mint Velvet. Cynk Tiara asa IDER Bojanana do wykonania połączenia.

Bojanana wskazał na „top” wyglądał bardzo podobnie do Mint Velvet Chocolate użyteczności Shirtdress ($ 144). Kołnierz wygląda tak samo, jak zrobić umieszczenie i klapy kieszeni, jak również przycisk pobliżu łokcia Kate na karcie rękawie.

Chociaż wydaje się dziwne rzeczy do noszenia pod spódnicę, nie jestem pewien, że księżna nie miała ona znacznie skrócony. Albo, że może po prostu chciał dodatkową warstwę na wycieczkę w góry, gdzie jest znacznie chłodniej. Możliwe jest również Mint Velvet został poproszony o stworzenie kawałka jednorazowy. (Element jest nadal dostępna w ograniczonych rozmiarach przy następnym).

Ani spódnica lub pas został zidentyfikowany.

Oto bliżej przyjrzeć się pracy szczegółowo na kurtce jak również szal w kolorze kości słoniowej lub szalik księżna dano na lotnisku Chitral. Emily Andrews zauważyć na Twitterze, że „Kate nosi szalik nadano jej w Chitral przez lidera Scout lokalnej obszarowej echem stowarzyszenia Kate z harcerzy w Wielkiej Brytanii.”

I tu jest lepiej szczegół nakrycia głowy Kate nadano dziś w Karakal.

Wiele natychmiast rozpoznawane często noszone hiszpańskie buty Kate w czekoladzie zamszu ($ 327), a także z naprawdę Wild.

kolczyki Księżna są od jubilera londyńską, Missoma. Są obręcze Zenyu żyrandol ($ 149), opisane jako echo „… bogaty kunszt i dziedzictwa .Colombia jest z nowoczesnym krawędzi. Bobble-przybraniem amulety są zawieszone delikatne obręcze w wykończeniu ze szczotkowanego złota.”

Kolczyki są 18K złota płyta na mosiądzu. Wielkie dzięki dla Emily (@emgcollins) i Christin (@packhamgown) dla ID kolczyk!

Wielkie podziękowania dla Susan Courter, mój partner Co Meghan Nosił i Carly Kate Middleton styl za ich wkład w słupek!

Filmy:

Ten kawałek nieba Aktualności z Rhiannon Mills jest 02:20 i ma materiał z całej działalności danego dnia.

Ten kawałek kanał rodzina królewska jest głównie koncentruje się na lodowiec i powodzi Bumburet.

Drugi kanał Królewski rodzina wideo wyposażony wizytę z ludźmi Kalasze.

Ten globalny aktualności historia biegnie prawie 3 minut i obejmuje wizytę Kalasze.

POŁĄCZENIE:

Pokrycie Wielkiej Brytanii rząd z danego dnia jest tutaj

Historia telegrafa jest tutaj; historia BBC jest tutaj; codzienny kawałek express jest tutaj; codziennie kawałek Poczta Rebecca angielski jest tutaj

historia cześć jest tutaj; Bazar artykułu Harpera jest tutaj; tenPozycja Fuga Girls jest tutaj

7Save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *