Uncategorized

Próbujesz tego? Personal Online Stylist

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Dziesięć lat temu, znalezienie nowych i różnych marek wymagało ciężkich butików. Był to jeden z jedynych sposobów zagwarantowania, że ​​nie byli złapani sportowym, ten sam dom towarowy wyrażenia jako przyjaciele lub koledzy z klasy.

Plus, niewiele sklepów wnoszących ryzykowne etykiety, więc ich opcje były, um, nudne. Dziś nie jest to kwestia wystarczającej ilości etykiet, aby odróżnić swoją szafę od następnej osoby. Większy problem jest panujący ich wszystkim i nadążając za rosnącą liczbą różnych projektantów dostępnych na rynku.

Stylizacja online: czego się spodziewać

Najlepszym sposobem na zajęty mody kochanków do odkrywania nowych i ekscytujących marek leży jak wszystko inne, jest w mocy Internetu. Dla panie zbyt zajętych, aby znaleźć czas na surfowanie blogów i podsumowujących pokazy połowów, lub dla tych, którzy zawsze kochali wygodę osobistego kupującego, usługi stylizacji online będzie twoją kolejną wielką rzeczą.

Osobista stylista online zaczyna się od łatwego kwestionariusza lub rozmowy telefonicznej, aby zidentyfikować indywidualne estetyczne, lubi i niechęci. Potem usiądź i czekasz na przybycie na ubrania. Możesz się spodziewać:

Obrotowa lista nazw
Samouczki na temat ich sparowania
Dostawa nowych ubrań prosto do drzwi

Oznacza to, że zakupy w 2015 r. Jest tak łatwe, jak siedzenie jako świeże nazwy i elementy trendów są wysyłane bezpośrednio do domu lub biura. Trzymaj to, co lubisz, wyślij co nie. Niezależnie od tego, czy jesteś mamą, kombinezonem lub studentem, usługi stylizacji online są wydajne i dają smak dobrego życia (aka spersonalizowane typy).

Styl mnie Idealny zabiera starej osobisty tropy stylistyczne i stawia moc Internetu za nim. Za 75 USD / godzinę stylista może znaleźć konkretny przedmiot lub zbudować wygląd głowy do too. Komputer jednoklakowy, ta firma może nawet skonfigurować z nowym urokiem (włosy i makijaż), wyglądają na całej sieci, gdy są na nią.

Fix

Ta usługa wysyłania quizy Twoje szafę za to, co cieszę się, a czego potrzebujesz, ma jednego z ich cennych stylistów, ciągnij kawałki, aby wypełnić puste miejsca.

Od odzieży do biżuterii i akcesoriów, moc naprawczy z punktami cenowymi, aby znaleźć cull of the idealne przedmioty. Najlepsza część? Oczywiście bez kłopotów.

Stylit

Odkryj strażników do rodzaju ciała i budżetu ze stylizacji. Ich proste badanie pomaga służyć Ci się marki, które kochasz i tygodniowe propozycje stroju. Z Twoim stylu DNA pod ręką firma przesuwa sieć do tworzenia sklepów, stroje głowy, które można wybrać i wybrać elementy.

Klub Trunk.

Nie tylko dla facetów, nowa kategoria kobiet Trunk Club jest teraz akceptowanie nazwisk do jej wczesnego dostępu Lista oczekujących, dzięki czemu możesz być pierwszym, który doświadczył tej usługi projektującego. Klub Trunk łączy Cię z prawdziwą osobą, która przeglądy Twojej ankiety w stylu, daje przedmioty i wysyła podgląd. Po zaakceptowaniu zostaniesz wysłany towar, aby spróbować i pobrać tylko za to, co trzymasz.

Podziel się swoimi doświadczeniami z tymi lub innymi stylistami online!

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *