category

Artyści wnoszą nowe style do Factory Tshirt

Nowe dzieła sztuki są codziennie dodawane do strony fabryki Tshirt przez naszych projektantów. Wszyscy są wykwalifikowanymi artystami, z niezwykle różnymi stylami, które oferują odbitki, zwykle wykorzystywane do drukowania koszulek, jednak jest to tylko ograniczenie wyobraźni. Możesz je wykorzystać do szerokiej gamy produktów.
Wszyscy artyści przyczyniają się do 2 podstawowych kategorii: koszulki koszuli, a także pakietów wektorów, które są zablokowane oryginalnymi aspektami wektorowymi, które można wykorzystać do produkcji własnego projektu/druku. A także jeśli jesteś właścicielem firmy drukarskiej lub starasz się wyprodukować dużą liczbę wydruków, możesz uzyskać stopę dyskontową, jeśli wybierzesz jeden z pakietów.

Każda z nich składa się z 200 projektów koszulek, a także koszt różni się w zależności od tego, ile lat mają szablony. Koszty zaczynają się od 200 USD za pakiet, a także pakiet Mega Bundle Edition wynosi 2400 USD (za 1200 koszul koszulowych).
Czy jesteś fanem drukowania cyfrowego – my również cię objęliśmy. Projektant Vlad ISAC używa 100 swoich stylów DTG z 70% zniżki, co jest ograniczoną ofertą, która wkrótce zostanie przerwana. Twoja drukarka polubi te projekty koszulek!
I oczywiście możesz być również projektantem w naszej witrynie, z 30% rekompensatą, a także ogólnym dostępem do Twojego konta, w którym możesz obsługiwać produkty, zamówienia, a także informacje o profilu. Zacznij tutaj, a możesz być częścią naszego zespołu.
I szukaj sprzedaży w Czarny piątek, który będzie online wcześniej niż myślisz. Wskazanie naszego biuletynu, a także być pierwszym, który zrozumie!

Dowiedz się, kiedy zaczniemy sprzedaż Czarny piątek

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *