Uncategorized

H & M chce, aby twoje wykorzystywane ubrania … w zamian za kupony sklepowe!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Teraz ma markę, która zasługuje na swój wielki człowiek Meme Greg. Szwedzki Moda Biznes H & M ogłosiła, że ​​otwiera jego drzwi sklepowe na całym świecie, aby wykorzystać ubrania w zamian za kupony sklepów H & M. Słyszałeś nas dobrze! Jedna torba z wykorzystanej odzieży = kupon sklepowy. Brzmi równie dobrze, aby być prawdziwym? Sprawdź resztę historii po skoku.

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Wymień swoje wykorzystane ubrania na kupony sklepowe w H & M

Inicjatywa zbierania ubrań, która rozpocznie się w lutym 2013 r., Zostanie zaoferowana na wszystkich 48 rynkach na całym świecie. Jak tutaj jest najlepsza część: H & M z przyjemnością podejmuje każdy rodzaj odzieży, z dowolnego rodzaju marki, jak również w dowolnym stanie!

Zebrane ubrania zostaną wysłane do partnera H & M, I: Collect, aby ponownie przetworzyć materiał do ponownego użycia.

Biorąc pod uwagę dokładnie, jak usuwa się wiele metrycznych ton śmieci z rynku tekstylnego (95% materiałów nadal premiery do ponownego wykorzystania lub ponownego noszenia), TBF pozdrawia wysiłki H & M do prowadzenia czołówek mody staje się społecznie, a także ekologicznie odpowiedzialny.

Mamy nadzieję, że ten pomysł przyciągnie się z resztą świata mody. Naprawdę robimy. Jako ludzie, którzy są uśmiechani z mody, uważamy, że jest to najwyższy czas, że złamamy dziesięcioczęściowy stereotyp, że świat mody składa się z niczego, co samo zaabsorbowane, powierzchowne karykatury, którzy online w luksusowych małych bąbelkach własnych.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *