Uncategorized

Styl Blogerzy nienawidzę tego buta – Mówimy nosić go do pracy

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ten post może składać się z linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

obcasy Kitten zdobyć złą reputację od stylu blogerów, którzy upierają kobiety muszą nosić wyższy obcas. ale nie oszukujmy się: nie każdy może zdjąć 5-calowy pięty, a nie każdy, kto może chce.

Jest czas i miejsce na każdym bucie. w środowisku pracy, wysokie obcasy mogą być niebezpieczne i ograniczenia. Nie kłamią – nie trzeba wyższy obcas na polerowanej wygląd. Oto sześć powodów, obcasy kotek są niesamowite do pracy.

1. Kitten Heels są łatwe chodzić

Jeśli Twoja praca wymaga dużo porusza, noszenie obcasów na dobę, może prowadzić do poważnych problemów. ale być może nie jesteś gotowy, aby całkowicie zrezygnować z obcasów. Rozumiemy. Odpowiedź jest oczywiście niższy obcas.

Czy jesteś energicznie spaceru od budynku do budynku lub rzucając złapać pociąg, tym mniejszy obcas sprawia, że ​​cały ten ruch łatwiejsze. Nie ma w nim wstyd!

Dolce Vita Slingback Kitten Heel Pumps, $ 49.99, TJMaxx

Neutralny kotek pięty może wkroczyć idealny do istniejącej szafy pracy i bezproblemowo wymienić swój wyższy obcasie odpowiednika. Te nagie pantofle są tak słodkie jak wyższy obcas będzie. Jeśli potrzebujesz dodatkowy komfort, należy używać wewnątrz buta wkładka do wsparcia stopy.

2. Kitten Heels mogę udawać się Taller

Na krótszym obcasem, który daje złudzenie pięty wyższa, wybrać piętę kotek z taśmą skokowego. Nie tylko but wydawać dużo bardziej imponujące, ale pasek kostki dodaje również stabilność poprzez utrzymanie buta w miejscu.

Pelle Moda Berlin Ankle Strap Sandal, $ 144.95, Nordstrom Rack

Ten przysmak dla dziecka, niebieskie buty najlepiej na wiosnę, i zakotwiczyć swoje ołówkowe spódnice, spodnie i sukienki upraw pochwy. nawet z schludny wielkości pięty, te buty zarobimy uzupełnień.

3. kotek pięty alternatywą Mieszkania

Nie ma nic złego w sobie mieszkanie. ale jeśli jesteś nudzi z płaskiej kolekcji, jest to łatwe do przejścia na pięcie kotek.

Lifestride Frances Wedge Pump, $ 59.99, DSW

Niektórzy nawet wyglądają jak mieszkania, jak ten z Lifestride – oni rzeczywiście mają 1 1/4-cala pięty, które wystarczy dodać trochę kołysać do kroku! Nosić lekkie buty z szerokim nogach spodni lub spódnicy midi pełniejsze.

4. Pointed Toe jest zawsze na punkt

Innym powodem do miłosnych obcasy Kitten jest, że wiele z nich nie są w klasycznym, ostrym toe. Jest wielopokoleniowe miłość do tego stylu, ponieważ jest to podstawowy i tak prêt-à-porter.

Easy Street Womens Faye Pompy Pointed Toe Kitten Heel, $ 54.99, JCPenney

Te buty granatowy slingback z JCPenney są klasycznie urządzone i optymalne dla biura. Można je nosić z niczego ze pantsuit strukturyzowanego dżinsy i top Oxford.

5. Kitten Heels Can Trend

Niezależnie od trendów hit wysokie obcasy również znaleźć drogę do niskich obcasach. Sprawa w punkcie: nadrukami węży mają swoje chwile, i nie brakuje odważnych, kociąt drukowania wąż na ruszcie.

Ganni Sabine Wąż-Effect skórzane czółenka Slingback, $ 84 (na sprzedaż), Net-A-Porter

Jeśli Twoja szafa składa się na ogół z jednolitych kolorach, but trendy doda wielką pop koloru i stylu (oczywiście). Te buty druku wąż z Net-A-Porter pasowały. Działać szybko i można je dostać 70% rabatu.

6. Kitten Heels może przejść przez cały rok

Jeśli nie jesteś typem sandał, pompa lub slingback może lubisz kotek obcasie buta kostki. Są eleganckie i ciężka – spojrzenie moc, na pewno.

MICHAEL Michael Kors Blaine Flex skórzane kostki Boot, $ 99 (w sprzedaży), Michael Kors

Ten bagażnik od Michael Michael Kors klasycznie, usprawnione stylizacji dla go-nigdzie wszechstronność. Noś je do urzędu lub na niedzielny obiad w chłodny dzień, lub nawet dla dziewcząt w pokera nocy – po prostu niech każdy wie, nie jesteś aprowizacji.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *