category

Raubdruckerin-Drukowanie miejskich okładek na Tshirts

T-shirty Street Art-dosłownie drukowanie sztuki z ulic i na koszulki
Sztuka uliczna mogła stać się kliszem, mówiąc o różnych podejściach do sztuki wykonanych w pewnym miejskim, niekonwencjonalnym środowisku. Ale marka odzieży Raubdruckerin (co przekłada się na „piracką drukarkę” z niemieckiego), dosłownie przekształca ulicę w sztukę, która doskonale przechodzi na tekstylia, takie jak torby, bluzy lub koszulki. Praktycznie przenoszą ziemię pod stopami na koszulkach, aby stworzyć wyjątkowo oryginalne swobodne zużycie.
Mundane, niezauważalne rzeczy, takie jak włamy, osłony drenażowe, wały powietrzne i inne pokrowce narzędzia stają się idealnym odciskiem, wykonane na miejscu, na ulicach Paryża, Amsterdamu, Lizbony, Ateńczyków, Rzymu i innych. Te zaniedbane części ulic mają różnorodność i kreatywność projektowania, które na pewno przegapiłeś. Zespół Rubdruckerin zauważył te małe szczegóły – od 2006 roku, aby być dokładniej – i od tego czasu łączyli osoby z otoczeniem, dodając każdy unikalny wzór na kawałku odzieży.
Performatywny charakter procesu drukowania poprzez spontanicznie zapraszając ludzi do wydrukowania koszulki w ten sposób, czyni go prawdziwą sztuką uliczną. Poświęć chwilę i zobacz fantastyczne piękno u naszych stóp, które nie zauważamy podczas codziennego biegu w wyścigu szczurów.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *