category

Jeden, który uciekł

, moja rozwiązała, aby nie kupować żadnych wzorów przez chwilę, był bardzo testowany przez ten – przetestowany do punktu licytacji na niego. Jednak wszechświat uratował mnie od siebie, a niektórzy osobę, która nie zdecydowała, że ​​nie kupowała więcej wzorów (o ile wiem). Czy to nie marzycielskie, choć [westchnienie]?

Sprzedawca, kawałki Lisy, ma mnóstwo innych wspaniałych wzorów, w różnych rozmiarach …

Podróżuję teraz, a oprócz rozkoszowania się w ciepłych temperaturach (jestem w Kalifornii), była to również wspaniała wycieczka do pozytywnego wzmocnienia do szycia. PSR jest, gdy ktoś daje ci komplement na coś, co zrobiłeś (i jesteś w tym momencie, nosząc). Czwartek byłem przytulony – tak, to prawda, przytulona – ale młody człowiek punka perswazji, który powiedział, że został przeniesiony do tego pokazu fizycznego uczucia przez moją spódnicę kamuflażu. (I biorąc pod uwagę, że jestem wystarczająco stary, w ściśle biologicznie możliwy sposób, by był jego matką, wierzyłem go.) Trzech przypadkowych ludzi uzupełnił piątkowego Duro, a dziewczynę za ladą w hamburgeru w domu ( OMG, wszystko, co słyszałeś o wielkości in-and-out? Wszystko!

Oczywiście, wszystko to psr po prostu przenosi mnie do jeszcze większego wysiłku. “Jeśli lubią * to *,” Myślę, “Chłopcze, czy chcieliby to, co planowałem dalej!” Jedynym problemem jest … Gdzie to wszystko się skończy?

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Gość Rant on “Dlaczego wzory vintage są tak drogie?” 17 lipca 2008z 116 komentarzy
Więc co? 10 grudnia 2008z 143 komentarzy
Pierwsza sukienka i ostatnia dressmarch 12, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *