category

Kawa, herbata lub …

Jestem frajerem, kompletnym i absolutnym holdingem Sucker-the-the-the-the-brooklyn-brooklyn-brooklyn-brooklyn-brooklyn-brooklyn, dla gatunku wzorów ubierających się, które można określić jako ” Stewardesa wieku kosmiczna. ”

Podobnie jak ten (który wynosi 12 USD od kuchni pani Cleaver na Ruby Lane). Widziałem to, a moja pierwsza myśl była “srebrna lurex!” Jakbym kiedykolwiek miałem okazję nosić Silver Lurex. (Zostaniemy ponownie kometę Halleya, zanim będę miał dobry wymówkę do noszenia srebrnego LUrexa. W każdym razie przewiduję dużo mody związanej z kometem.) Kiedy ostatni raz nosiłem srebrną tkaninę dowolnego opisu, był to kostium na Halloween. “Dziewczyna Bonda.” I nikt nie pamięta tego kostiumu i tak, ponieważ moja eskorta do tej konkretnej partii była pan sukni – dzień, który miał na sobie czarne skarpetki, skrzydle, fedora, okulary rogowo-obręczy i pomarańczową sukienkę Polka Dot … On Czy J. Edgar Hoover. (Nosił także magnetofon z kieszonkowym i zapytał członkowie partii, gdyby chcieli usłyszeć “Bobby Kennedy, doin”)).

W każdym razie kocham te sukienki (nawet jeśli nie sądzę, że mogę nosić je szczególnie dobrze), a gdybym miał czas na szyć rzeczy do wysoce spekulacyjnej zmiany kariery, która obejmuje jako niezbędny wstępny rozwój przemysłu międzyplanetarnego, Zrobiłbym to w srebrze, z bladą niebieską podszewką, z jakiegoś logo abstrakcyjnego planet-y na pasującym pasie. A potem unosiłbym się bez wysiłku przez kabinę, uspokaja odwiedzających pierwszego razie do kolonii Luna, że ​​był to łatwy lot, nic nie martwi się o …

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Impresja EverythingSeptember 10, 2006
Po prostu nie wiem, kim jestem Anymougust 15, 2012 z 26 komentarzy
Świetne sukienki z przeciętnej literatury, meta-dyskusionsaupust 8, 2008z 48 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *