Uncategorized

W co ubrać się do pracy, kiedy jest równie gorąco wierzyć

Nie rozumiem dokładnie, jak to jest tam, gdzie mieszkasz, jednak ostatnio NYC czuł się jak wnętrza torby Fitness Devil’s Fitness… nadziewane brudnym treningiem treningowym , popchnięty na dno szafki środkowej fitness, na powierzchni słońca. Bezwzględna ciepła, a także wilgotność zintegrowana z koncepcją, że być może jest to, że jest to, ewentualnie deszcz, jednak tak naprawdę nie pada, dopóki nie wyjdziesz na zewnątrz bez parasola, oznacza, że ​​strój pracy był trochę trudny. Kiedy wkłada dużo wysiłku (lub przylegającej tkaniny) w mieszance odzieży roboczej, moim zaleceniem jest prosta matematyka modowa, którą można często robić, a także bezstresowe:
Chrupiąca biała koszula + lekka spódnica midi + sandał na obcasie = gotowe
Patrząc na postać, gdy stan pogody sprawia, że ​​chcesz jesienić od siebie, nie jest łatwe, jednak jeśli jest to mundurowe, jest to możliwe. Ten wygląd jest jednym z moich ulubionych, ponieważ jest wypolerowany i profesjonalny, jednak nie wydaje się, aby słońce wtopiło mnie w chodnik.

Uniqlosuper nie-żelazna szczupła koszula

Max Marapolka-Dot Silk Midi Squirt (niedrogie alternatywy tutaj, a także tutaj)

Oddychający, lekki guzika jest zszywką całoroczną, jednak latem lubię wybrać dużą wersję, która naprawdę umożliwia cyrkulację powietrza, a także oddychalność. Jeśli czujesz Meh o każdym guziku w twojej szafie, oto fajna sztuczka: być może po prostu dbaj o nie. Zbierz obciążenie, a także zabierz je do pralni na pralkę, a także idealne naciskanie. Po powrocie poczujesz się, jakbyś miał nową garderobę, przygotowaną do obsługi tego równania stylu bitowego w pewnym momencie. Alternatywnie, złap kilka moich ulubionych tradycyjnych białych koszul nie żelaznych, ponieważ za 30 USD za pop, nie poczujesz się równie winny, jeśli wymagają wycofania się po jednym sezonie.
Przez gorące lata letnie tkanina spódnicy MIDI powinna mieć lekki teksturę, jednak jest to również fantastyczny czas, aby dobrze się bawić z kolorem lub drukiem, ponieważ pozwala się uczuć męczące lub powtarzalne. Jestem wielkim fanem delikatnej kropki, stąd spojrzenie tutaj, jednak nie krępuj się grać w każdym cieniu lub druku – wszyscy będą pracować z tą formułą.

Piękny, klasyczny, wygodny sandał na obcasie jest jednym z najmądrzejszych inwestycji w lecie. Być może i rutynowe pedicure (niezależnie od tego, czy je wykonujesz, czy robisz w domu!). Mając inteligentny sandał w gotowości, pozwól, aby surfować dwie fale z jedną planszą. (Jak ta letnia metafora?) Po pierwsze, neutralny sandał będzie działał z całkiem sporo stroju w metodzie, która mówi… jasny różowy obcas frędzli nie może. Oprócz drugiego, sandał, który ma trochę pełnoprawnego, rozwiązuje troskę, którą tańczymy przez cały sezon: czy można nosić otwarte palce do pracy? Jeśli twoje biuro nie jest super formalne, tak dobrze, jak te otwarte palce u stóp, tak.

I na koniec akcesoria, które uniemożliwiają ci wyglądanie tak, jakbyś dosłownie nosił mundur. Button Downs to idealne płótno na wisiorki o wszystkich długości, a także świetny rękaw mankietów jest idealny do pokazania cukierków na nadgarstek. Co najważniejsze, akcesoria nie są bardziej ubraniami – wzmacniają strój, jednak nie sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej jak topnienie wosk niż już.

Idź i hydrata, przyjaciele. Lata nigdzie się nie wybiera.

White Button Down: Uniqlo | Spódnica midi: Max Mara (niedrogie alternatywy tutaj i tutaj) | Torba: Cult Gaia | Tan Sandals: Veronica Beard (podobna przystępna alternatywa tutaj) | Naszyjnik wiszący: Chanel (vintage, podobny tutaj) | LIGE: NARS LIP Pigment (pod moim kciukiem)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *