Uncategorized

W co się ubrać na imprezę wieczorem ślubne

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Jako ktoś, kto ma jeszcze zaplanować imprezę ślubną dla siebie, będę szybkie przyznać, że na wieczór ślubne dźwięki zdarzeń raczej piękne. prawdopodobnie jest to w pomieszczeniu, jak i zimą lub na zewnątrz w okresie letnim, jak najlepiej na zakręcie słońca. Bez względu na to, jak dokładnie ją zaplanować zdarzenie godzina osiemnasta ślub (z punktu widzenia panny młodej) brzmi niezwykle romantyczny, a także z ideałem lead-in do napojów, kolację, a także tańca, nie wierzę o wiele bardziej bezszwowe czas do rozpoczęcia uroczystości.

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

A potem dostałem zaproszenie na wydarzenie wieczoru ślubu – który po prostu o wszystko zmieniło: Jako gość … Co mogę nosić ?!

Obrazy długich spódnic, sukienek osłonowymi, a także nawet Pantsuits tańczył w mojej głowie. Jest to zestaw do marca, a także nawet na wybrzeżu na zachód (gdzie ceremonia będzie na zewnątrz, jak również uroczystości wewnątrz), to będzie prawdopodobnie rozpocznie się ciepło jednak szybko wzór do zamrażania. jak na razie, kto chce, aby całkowicie pokryć w fantazyjny ślub? oprócz zauważając do siebie, że jeśli kiedykolwiek wziąć ślub na 6pm będę wspominać do gości, że będziemy mieli mnóstwo koców wełnianych oferowanych przez cały wieczór, mam również wykonany tę ofertę „co do noszenia”, które mogą myślę o tym w RSVP.

Propozycje szafa na wieczór ślubu zdarzeń Strój

1. Formalne: Jest to najprostszy dress-code do przestrzegania z najmniejszą ilością stresu. mimo to wydarzenie ślub wieczór, jak również można pytanie, czy czarny jest OK, odpowiedź brzmi: tak. jak suknia go – uwaga, że ​​jeśli zdecydują się na długo, lub do kolan z szalem, zostaniesz ogrzać całą noc. My Korzystny wygląd jest jednak subtelne ogłuszania, jak idealny mono- stonowanych więc kolor.

Asymetryczna suknia Jersey

Moja preferowana opcja z Nordstrom wynosi 158 $ jak Calvin Klein. Kolor kamienia szary jest idealny na wieczór bez oraz outstandish.

2. Semi-Formal: najtrudniej suknia dla ponieważ graniczy z koktajl strojach – jednak uważać, ponieważ nie chcesz wyglądać jak jesteś gotowy, aby przejść do klubu. I zawsze sugerują kolan suknię, która pokazuje albo ramion lub klatki piersiowej, jednak nie jednocześnie. a także jeśli masz na sobie rękawów, przynieś szal. Właściwie przynieść szal bez względu na to, co!

Audra Wrap Dress, $ 248

Moja suknia jest odpowiednia wieczór od BCBG, jak również podczas pokazów niektóre noga, z pewnością pozostawia przestrzeń do płacenia odsetek do narzeczonej!

3. Na co dzień: Ilekroć słyszę dorywczo zewnątrz ślub, ja automatycznie zakładają, że to zestaw na plaży. Na co dzień jest dobry, ponieważ jest to proste w portfelu, a także prawdopodobnie najbardziej wygodne rzeczą kiedykolwiek będziesz nosić ze zdarzeniem. po prostu pamiętać, że na co dzień nie oznacza japonki ani nie implikuje slobby. Opt dla skonstruowany również jako NOT Skin Tight, jak będziesz mieć pewność, aby wyglądać zwycięzcę.

Kocham ten blok koloru suknię z JCrew.

Rosie, $ 188

Teraz dla budżetu doświadczonych: Pierwszą rzeczą pierwszy – zawsze sklepie najpierw sekcję sprzedaży. Odkryłam idealny strój zdarzeń ślub, że już zużyte do innych wydarzeń lub nawet tylko dla łatwego wieczór. suknia go w górę lub w dół, to jest klucz, panie.

Najlepsze sprzedaż na sukienki wydają się być w Nordstrom, jak BCBG, tylko od wolumenu obrotów, jak również różnych projektanta. Sprawdź ten jeden ramię suknię dla $ 99 przy BCBG, jak ta liczba off-the-ramię w Nordstrom za 75 $!

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *