Uncategorized

10 Wyznania małej konserwacji Fashionistę

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Mój pasza na Instagram jest rządzona przez oszałamiające i stylowe ludzie. I przez większość czasu jest inspirujące – widzę wygląd, chciałbym spróbować i miejsca, które chciałbym iść.

Ale wszyscy mamy te inne dni. Dni, kiedy czujesz się jak jedyna dziewczyna na świecie, która czasami zapomina dezodorant i spędza dzień ukrywających plamy potu. Lub, który czasami przedstawia zewnątrz bez sapy! – Idealny rumieniec koloru na ustach. W te dni, twój niesamowicie oszałamiający paszy Ig zaczyna czuć, dobrze, protekcjonalny i uciążliwy.

W tych innych dniach jest dobra dawka rzeczywistości. Ponieważ nikt nie jest na zawsze gotowy foto. W tym duchu, oto 10 wyznania z tej niskiej konserwacji Fashionistka. I uważaj się za ostrzegł: numer 9 jest kłopotliwy.

1. Noszenie tej samej rzeczy

Te same spodnie, trzy różne sposoby!

Kupuję ubrania, buty i akcesoria na podstawie wartości. W modzie, wartość ma bardzo prostą definicję: co to kosztuje mnie i ile razy je nosię?

To “koszt na zużycie” podchodzi do starcia z tym starym pomysłem, że kobiety nie powinny być widziane w tym samym kawałku dwukrotnie. Nie wiem, skąd pochodzi ten pomysł, ale czy możemy z tym zlikwidować? Lubię wielokrotnie noszę ubrania – w ten sposób maksymalizuję ich wartość.

Plus, znajdując nowe sposoby mieszania i dopasowania tego, co jest w mojej szafie, aby stworzyć nowe stroje, jest fajnie. Gdzie jest wyzwanie w stale przydatne do nowych rzeczy?

2. To jest wczorajsze włosy

https://www.instagram.com/p/bvlbznqas09/?tuaken-by=budget.Fashionista.

Mam w porządku, cienkie włosy i jestem paranoidem na temat pęknięcia i utraty włosów. Tak więc staram się uzyskać jak najwięcej dni od jednego dry-suchego (lub Flatiron).

I tak, w tej strategii jest czapka prysznicowa i suchy szampon. Nordstrom sprzedaje fantazyjne czapki prysznicowe za 16 USD, ale obecnie używam jednego, który dostałem za darmo w hotelu. Glamorous, prawda?

3. Dżinsy duma

https://www.instagram.com/p/buf6gtlagmp/?tuaken-by=budget.fashionista.

W chłodniejszych miesiącach możesz powiedzieć, że wpadam w dżinsy. Chudy dżinsy, aby być dokładni. ale wiesz co? Nie obchodzi mnie to. Lubię nosić denim. Idzie ze wszystkim i jest ogólnie pochlebny. I pomyśl o wartości, którą wychodzę z tych dżinsów!

To tylko rut, jeśli chcesz się z tego wyjść, prawda?

4. Joggers, bez joggingu

Noszę swoje fabletics joggers poza domem, kiedy nie jogging. Aby być jasnym, zwykle nie noszę ich jak Kardashian, z pompami i kardiganem. Noszę je z koszulką i nike frees.

Co nosiłem w danym dniu, głównie o tym, co robię tego dnia. Jeśli jest to sportowy, aktywny rodzaj dnia, to tak, włożymam coś, co nie jest stylowe w konwencjonalnym sensie. Prawdopodobnie dodam fantastyczną parę okularów przeciwsłonecznych do miksu – ale opuszczę pompy na inny dzień.

5. Dwa spocone hobby

https://www.instagram.com/p/bv00p9-aemz/?tuaken-by=budget.fashionista.

W wolnym czasie biegam i jeżdżę na koniu. W szczególności jazda konna jest zakurzonym, spoconym hobby. Na razie piszę ten post w parę spodenki biegnącej i bieżącego szczytu. Moje włosy jest bałaganem. Myślę, że nie robię konia slobber przy ręce.

Wszyscy mamy nasze mesierowe chwile. Te chwile nie definiują naszego poczucia stylu ani naszej oceny w skali kosmetycznej.

6. Brak ubrań

Konwencjonalna mądrość mówi nam, aby rzucić rzeczy, których nie nosiłeś w ciągu roku, ale po prostu nie mogę tego zrobić. Nie rzucam ubrań, chyba że są zniszczone. Mam garść sukienek, które miałem od lat i lat. Niektóre lata je noszę i kilka lat tego nie robię.

Mój sekret za zdobycie wielu ubrań? Baw się w trendy sezonu, ale głównie kupuję klasyczne style. Wprawdzie to łatwiejsze, gdy się staramy. W dzisiejszych czasach jest bardziej komfortowo, w tym czasie, które chcę, zamiast być niewolnikiem do tego, co jest gorące.

7. Czapki przez cały dzień

https://www.instagram.com/p/bvgjfdvah-y/?tuaken-by=budget.fashionista.

Jeśli widzisz mnie w kapeluszu, prawdopodobnie dlatego, że wczoraj włosy nie działają. Noszę czapkę malarzy często (szczególnie jeśli właśnie wysiadłem z konia i mam włosy kaskowe), ale mam też kapelusze dyskietki, panama, wiadro i giersboya.

8. Brak spa.

Nie idę do spa. Nie miałem lat. Wydatki nigdy nie wydaje się tak naprawdę uzasadnione. Tak długo, jak wciąż widzę, wyląduję moje własne brwi i dając sobie twarzy w domu. Lubię dobre mani / pedi, ale chodzi o samozadowolenie, gdy dostaję.

9. Włosy ramienia

Manicurist powiedział mi kiedyś, że mam owłosione ramiona i powinienem je woskować. Odmówiłem, aby wziąć jej advlód. zbyt wiele konserwacji dla mojego gustu. Wezmę włosy na ramionach na czerwone uderzenia i ściernisko.

10. Miłość-nienawiść do roboty

Nie mów innych blogerów w stylu tego, ale mam relację miłości / nienawiści z zakupami. Uwielbiam robić zakupy, gdy wiem dokładnie, czego chcę. Mam listę, udam do sklepu, a ja też próbuję. Uważam, że działa, sprawdź kupony na moim telefonie i uzupełnij zakup. Misja osiągnięta.

Nienawidzę zakupów, aby przejść czas. Rekreacyjne zakupy zawsze kończy się drogie. W duchu wypełniania wycieczki kupujesz rzeczy, których nie potrzebujesz. Wygląda słodko w sklepie i okropnie w twojej szafie.

Jest jednak łatwe rozwiązanie. Zachowaj mentalną listę odzieży i akcesoriów, które wypełniałyby luki w szafie. W ten sposób, gdy Twoja teściowa zaprasza na zakupy, jesteś gotów skupić się i zdyscyplinować o tym, co kupujesz. Mi to pasuje!

Jeśli nadal jesteś ze mną, życzysz, że masz ostatnie pięć minut swojego życia z powrotem – albo czujesz małą Camaraderie dla niedoskonałego i niskiej konserwacji Fashionistę. Mam nadzieję, że to jest ten ostatni!

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *