category

5 Bardzo łatwe DRUKA DROADNO, JAK Naturalnie czerwony usta

Nie, nie musisz przejść operacji i nie musisz wydawać bomby, aby zaczerwonić usta. Nie żartujemy tutaj, gdy mówimy, że Twoja kuchnia ma wszystkie składniki, które pomagają ci zrozumieć, jak naturalnie czerwono usta. Czerwone soczyste usta są pragnieniem, czego chce wielu pytów, ale tak naprawdę nie wiedzą, jak to zrobić.
Dowiedz się, jak szybko czerwone usta
Oto pięć łatwych sposobów, jak naturalnie czerwony usta, spójrz na nich wszystkich i dobrze je zrozumieć. Są to przepisy, które można bezpiecznie wypróbować.

Mennica i miód
Ucząc się, jak szybko czerwone usta, powiedz za tygodnie, aby zobaczyć różnicę, musisz zdobyć łyżkę liści miętowych i łyżeczkę miodu. Wymieszaj oba palcami w pastę i dobrze pocieraj pastę w usta. Pozostaw pastę pozostanie na ustach przez dziesięć minut, a następnie zmyj usta zimną wodą. Mennica i miód pomagają w złuszczaniu warg i nawilżaniu, a także uspokajają usta, co czyni je dynamicznymi i zdrowymi. Zaciemnienie jest usuwane za pomocą liści miętowych, podobnie jak plamy dymu i kawy; sprawiając, że usta są dobre i czerwone. Powinno to być wykonywane codziennie dwa razy dziennie!
[Przeczytaj także: chcesz różowy pulchny dąs? spróbuj gliceryny na usta]
Źródło: Thekitchenmagpie.com Rose Płatki i mleko
Kolejnym łatwym sposobem na uczynienie przyciemnionych ust i czerwieni byłoby zmiażdżenie garstki świeżych płatków róży za pomocą łyżki kremu z surowego mleka. Zrób to samo i przechowuj w lodówce na noc, w swojej tacce lodowej. Kubki następnego ranka powinny być delikatnie masowane na ustach przez dwadzieścia minut. Pozostaw kolejne pięć minut przeciwutleniacze i nawilżające składniki mleka i wzrosły, aby pracować w magii na ustach. Zmyć zimną wodą i osuszyć. Rób to raz, codziennie.

Źródło: Staticflickr.comshea Mash and Honey
Oto jeszcze jeden Sport Club Internacional Koszulka sposób na naturalnie szybkie zdobycie czerwonych ust w domu, a tym razem potrzebowalibyśmy łyżki masła shea, do którego dodamy łyżeczkę miodu. Zrób gooey pasty z pomocą palców i delikatnie masuj mieszankę na ustach. Poczekaj dziesięć minut i ponownie masuj. Powinieneś zostawić to na noc, aby umożliwić relokowanie martwych komórek skóry i na powierzchni przezroczystej skóry. Twoje usta dostają całą wilgoć, której potrzebuje i kondycjonowanie również jest wykonywane, a mieszanka po masowaniu na ustach pomaga w krążeniu- bardzo miękkie giętkie usta dla ciebie, a zaczerwienienie pojawia się z błogosławieństwami witaminy E znalezionymi w masłach shea jako masła shea jako masła shea jako dobrze. Codzienne przestrzeganie Flamengo Koszulka tego przepisu pomogłoby każdej nocy!
[SC: MediaD]

Źródło: MyfunnyValentineblog.comgliceryna i burak
Potrzebowałbyś filiżanki plasterków buraków i łyżki gliceryny, aby stworzyć ten gojenie i zaczerwienienie balsamu. Zrób pastę dwóch w blenderze i trzymaj ją w lodówce przez dziesięć minut. Użyj bawełnianej kulki, Schalke 04 Koszulka aby zanurzyć się w pastę, a następnie delikatnie masuj usta tą mieszanką przez dziesięć minut. Poczekaj, aż usta wyschną, a następnie umyj zimną wodą. Kolor z buraków jest czerwony i pomaga zmniejszyć plamy i ciemne plamy na ustach, podczas gdy gliceryna pomaga odżywić i nawilżyć skórę wargową. Powinno to być wykonywane dwa razy dziennie, a aby działać szybciej, możesz zastosować szczyptę wazeliny na pastę.
Źródło: HumbleBeeandme.comorange i Granat
Znacznie więcej sposobu wśród licznych naturalnych sposobów czerwonych ust byłoby użycie resztek pomarańczowych lub cytrusowych i nasion granatowych. Musisz mieszać od trzech do czterech plasterków cytrusowych lub plasterków pomarańczowych z nasionami granatu (niewiele więcej niż dziesięć sztuk), aby utworzyć pastę. Przechowuj pastę w zamrażarce w tacy lodowej i usuń po godzinie. Pocieraj kostki cytrusów w usta i poczekaj dziesięć minut. Następnie zmyj zimną wodą. Pomaga to nawilżyć usta i nawilżyć je, jednocześnie oferując również witaminę C do skóry ustnej i rozjaśniając skórę. Zrób to dwa razy dziennie!

[Przeczytaj także: Jak konturować usta najlepszy sposób]
Źródło: Saneplessinny.com Jeśli masz naturalne sposoby na czerwono, których użyłeś i chciałbyś się podzielić, pisać!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *