Uncategorized

B-Town Divas pokazują, że style imprezowe są niedoskonałe bez połysku

pozostając najlepiej obok nas przez podróż modelu, ty, podobnie jak my, zdajesz sobie sprawę z stylów czerwonego dywanu, stylów swobodnych, stylów ulicznych, stylów ślubnych i wiele o wiele bardziej inspirujących opowieści o modzie, które B-Town zapewniał przez cały czas.

Ale dziś mamy trzy style imprezowe zaprezentowane przez kobiety z Tinseltown, które są warte wszystkiego dziesięciocentówki na świecie.

Alia Bhatt
Raazi, Brahmastra, a teraz Gully Boy, wygląda na to, że Alia Bhatt jest z pewnością najbardziej ruchliwym aktorem świata kina. Wreszcie film Gully Young Boy zakończył się, ułatwiając Divę całkowicie wolną od jej szalonego harmonogramu. Na imprezę podsumowującą Alia Reprezentacja Japonii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ubrała się w dziewiątkę w lśniącą sukienkę z opakowaną z Zary. Nosząc czarne, masywne sandały i niosąc srebrną torbę Jimmy Choo, miała spektakularny styl. Eleganckie updo, koralowe matowe usta i neutralny makijaż z absolutnymi Reprezentacja Kostaryki w piłce nożnej mężczyzn Koszulka minimalnymi akcesoriami, Alia wyciągnęła odurzający styl części.

Sonakshi Sinha
Migak w metalicznych tonach był wybór Sonakshi Sinha na imprezę. Sukienka Rohit Gandhi i Rahul Khanna Midi stworzyła idealny styl imprezowy, o który każdy mógłby poprosić. Metalowe sandały z paska kostki, absolutne minimalne akcesoria i kręcone włosy Eintracht Frankfurt Koszulka były wszystkim, co wystarczyło, aby Diva przybijał styl. Zdefiniowane oczy Kohl i makijaż niedoceniany były idealnym wyborem, aby zrównoważyć brokat i błysk. Mohit Rai, stylistka wykonała wspaniałą robotę w swoim stylu.

Kareena Kapoor
Kareena Kapoor znaleziono w Dubaju, mając galę z przyjaciółmi. Podczas jednej z sesji imprezowych Kareena wybrała lśniącą połysk Rachel Zoe Top i ciekawie sparowała ją z haftowanym dżinsem. Podczas gdy Fringe utrzymywała modną rolę na miejscu, rozkloszowany dżins przyniósł klimat retro do jej stylu. Dodając kolor kolorów z czerwonymi gorącymi matowymi ustami i sprzęgłem pudełkowym, grała w grę modową w rondo doskonałości. Z eleganckim updo, absolutnymi minimalnymi akcesoriami i makijażem bez rozbijania, podniosła nasz duch swoim urokiem.

Który styl lśniąca wybrałbyś na przyjęcie w tym sezonie? Rozlaj swoje myśli! Źródło obrazów: Instagram.com/aliaabhatt/kareenakapoor/aslisha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *