category

How-to: Budget Prom Dress Shopping

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ten post może składać się z linków partnerskich. Zobacz naszą politykę prywatności.

Prom jest tradycją czasu, że mnóstwo dziewcząt czekamy na gimnazjum. Jednym z największych przywilejów nocy promowej jest twoja szansa na zaimponowanie w stroju formalnym szczęki. Skrócona strona jest jednak kosztem odzieży, butów i akcesoriów – co może dodać do setek. Według Promgirla, Prom może opróżnić portfel do 2100 $! Sama sukienka jest dużym kawałkiem tego, kosztując w górę w wysokości 100 do 400 USD. Teen Budget Fashionistas, obniżyć koszty tego sezonu balu, postępując zgodnie z tymi nowymi zasadami dla przystępnych zakupów balowych.

5 sposobów na oszczędzanie pieniędzy na suknię

1. Sklep domy towarowe

Wiele domów towarowych sprzedaje różne elementy, w tym wagę promocyjne w szanowanych cenach. Wypróbuj Macy’s, J.C. Penny, Sears, a nawet TJ Maxx. Polityka jest tutaj, pozostańsz przed meczem i sklepieniem wcześniej. Domy towarowe zwykle zaczynają oferować zniżki we wczesnej wiosny. Zakupy wcześnie oznacza również wybór z szerszego wyboru sukienek.

2. poluj na oferty online

Internet ma wszystko, czego potrzebujesz na bal, od sukienek i butów do biżuterii i torebek. Zakłada, że ​​masz cierpliwość do wyszukiwania. Trzymaj się renomowanych detalistów przy zakupie przedmiotów online. Sprawdź Lulu’s, Forever 21, Nordstrom, Bebe i Neiman Marcus za wysokiej jakości sukienki balowe w świetnych cenach. Jeśli nie masz nic przeciwko kupowaniu delikatnie używane sukienki (które prawdopodobnie były noszone tylko raz!), Scour eBay na oferty na podobnych opcjach. Chociaż jesteś tam, sprawdź również jak nowe oficjalne buty, torebki i biżuterię.

3. Wyrwij sklepy konsygnacyjne

Nie ma wstydu w oszczędzaniu pieniędzy. Hitowanie sklepów konsygnacyjnych w Twojej okolicy dla sukienek balowych zaznaczonych z głębokim rabatami. Prawdopodobnie masz woli i armię zbawienia. Jeśli masz szczęście, możesz mieć sklepy konsygnacyjne w pobliżu, które specjalizują się w formalnym stroju i modnych odzieży. Lub spróbuj sklepów internetowych online, takich jak formale koronowe i przedsprzedaż komory. sklepach oszczędności i przesyłek sklepy są również wyjątkowe możliwości znalezienia przechwytów klasyczne.

4. Zamień sukienki z przyjaciółmi

Miej przyjaciół, którzy idą do innych szkół? Rozważ wymianę sukienek balowych. Dostaniesz jak nową sukienkę do noszenia na swój balu i nikt nie będzie mądrzejszy. Jeśli planujesz dokonać zmian do sukienki, rozważmy po prostu kupowanie sukienki z przyjaciela. Jeśli znajomy nie będzie ponownie użyć sukienkę, ona może rozważyć przekazanie go do ciebie albo może niech je dostać za bardzo tanie. Jeśli masz grupę przyjaciół w potrzebie sukienki prom, należy rozważyć gospodarzem swap strój w domu. Poproś swoich gości, aby przynieść swoje stare formalne sukienki, buty, biżuterię i akcesoria do handlu.

5. Zrób swój własny sukienka

Czy w kwalifikacjach szycia lub mieć mamusię lub ciotka kto jest mistrzem w użyciu maszyny do szycia? rozważyć swój własny, jedyny w swoim rodzaju suknia. Kiedy zrobić własny strój formalny, masz do wyboru projekt, tkanina, stylu i upiększeń, zapewniając idziesz na bal w sukni swoich marzeń. Aby ułatwić proces zakupu drogiego sukienka szablon, aby rozpocząć swój projekt. W miesiącach poprzedzających prom, trochę czasu, aby szkic, projekt i stworzyć swój strój.

Dziewczyny, nadszedł czas, aby przygotować się do nadchodzących świąt-nie wydając wiązkę na odzież, obuwie i akcesoria.

Zobacz także te sukni balu wskazówek zakupy: Sukienka Trendy 2017 – dwukrotnie większa w dwóch kawałkach 10 sztywnych zasad dotyczących sukienka Zakupy

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *