Uncategorized

Jestem szczęśliwy, gdy jest skomplikowany

może być po prostu rozbijającą głową zimno, mam podczas pisania tego (blogowanie na Daysil: Pakiet nie mówi, że nie powinieneś tego robić), ale ta sukienka wydaje się naprawdę atrakcyjna teraz:

Podoba mi się ten kolor niebieski (czy jest zielony?), A plisy w spódnicy i dziwny kołnierz. Nie jest całkowicie pewien, jak się czuję w kieszonce, ale jestem gotów wziąć go rozważana. Cała sprawa jest więcej niż mała gwiazda-trekky; Nie w złym sposobu, w jakiejś przyszłej Star Trek Universe, gdzie Martha Stewart i jej kolory Heirloom-Kurczak-jajko mieli drogę z tkaninami na bazie ropy naftowej przyszłości.

Czy wspomniałem, że lubię te spódnicy plisy? Naprawdę. To skomplikowana sukienka, a ja nie obchodzi mnie, jak bardzo rozczochrane włosy i skórzane bransoletka i niezbędna. i zauważ, że nie możesz zobaczyć żadnych butów na zdjęciu, nie mam pojęcia, co z nimi nosisz. (Pompy okrągłe z obcami o niskim kwadratowym jest moim najlepszym odgadem.)

Jest to jednak jedna z tych sukienek, która wygląda najlepiej na typach ciała, które mają 80% kończyny; I oczywiście w modelach, które są pogoing w górę iw dół do kamery. Wiem, że skakanie sprawia, że ​​ubrania się poruszają i wszystko wygląda przy życiu, ale jeez, wydaje się trochę trudno na kolanach. I naprawdę, ile skacze w górę iw dół robimy w naszym codziennym życiu? (Może jeśli jesteś zawodnikiem pokazu gry? Tester trampoliny? Pogo-Stick Demonkor?)

Jest na sprzedaż. W Australii, chociaż wygląda na to, że możesz go kupić z NZ Money. Mówiąc o Australii, będę tam w grudniu. Czy powinniśmy spróbować spotkania?

Dzięki Yvonne dla linku!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Jak: sprawić, że spódnica z trzema panelowymi ma Pocketsfebary 18, 2007
Nabrać otuchy! To możliwe! 24 stycznia 2007
Dresjanary 21, 2009

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *