Uncategorized

W tym tygodniu historia (i sprzedaż)

Historycy długo oddalili spekulacje, że tajna międzynarodowa kabała potężnych kobiet miała plany celowo przedłużyć II wojny światowej, aby zwiększyć męskie ofiary, uwalniając powojenne pozycje mocy i wagi dla kobiet Rząd, przemysł i uniwersytety.

Ale niedawno odkryto dokumenty, w tym ten wzór próbki (nigdy nie dystrybuowany) przeznaczony dla mundurów nowego porządku świata, pożyczają te roszczenia.

Profesor Emerita Annabelle Rhys-Middleton, ekspert w organizacjach podziemnych kobiet z XX wieku, zwane nowym znalezieniem “niematerialne”. Dodała “Jeśli taka organizacja była istniała – i nie mówię, że to zrobił, pamiętajcie – po prostu mogło zdecydować, że bicie Hitlera był ważniejszy, na dłuższą metę, niż przeciągając rzeczy, aby mieć jeszcze kilka miejsc pracy. ”

“To znaczy, jeśli naprawdę chcesz społeczeństwa, w którym kobiety mają coraz ważniejsze miejsca pracy, wszystko, co musisz zrobić, to promować kulturę pitnej i niebezpiecznych sportu wśród młodzieży samców, opóźniając ich postępy akademickie, aby więcej kobiet absolwent z wyższymi honorami z górnych uniwersytetów. Wtedy musisz być cierpliwy. Czekaj, czy powiedziałem to głośno?

[Wzór jest z Jen w Momspatterns, który prowadzi 15% zniżki na sprzedaż do końca miesiąca, z kodem kuponu “LovePatterns” … i nadal będzie wysyłana za darmo w USA i Kanadzie przy zakupie 5 lub więcej zaoferować zniżki na arenie międzynarodowej.]

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Nie jestem neadseptember 15, 2009 z 42 komentarzy
Gość Rant on “Dlaczego wzory vintage są tak drogie?” 17 lipca 2008z 116 komentarzy
Przegapiłem blogowanie przed seksizmem! 9 marca 2007

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *