category

Koszulki Rick & Morty Tee

T-shirty Rick & Morty
Miałem wiele mieszanych uczuć na temat tego ostatniego sezonu Game of Thrones. Czytałem o wszystkich szalonych teoriach fanów, a także nie mogłem przeglądać wyciekającego odcinka. Nie mogę uwierzyć, że pozostało tylko jeden odcinek, a możliwości, że 8. sezon będzie emitowany za 2 lata. Jednak to, co mnie dotyczy, jest przewidywalność działania. Mam nadzieję, że 8 odcinek wszystko zrealizuje.
Tak więc, kupując, aby zdystansować się od szaleństwa, a także z biegiem modyfikacji, wierzyłem w animację. Poprosiłem o sugestię świetnej serii. Cóż, ktoś zasugerował Ricka, a także Morty, a także nie rozumiem dokładnie tego, jak przegapiłem ten pokaz do tej pory.
To mądre pisanie, skomplikowane, zaciekłe, ale nadal sprawia, że ​​współczujesz postaciom. Czasami nawet czułem się niefortunnie, ponieważ nie możesz być pewien, co w końcu się ułoży. Podobnie jak prawdziwe życie. Podobnie jak prawdziwe życie, jest pełne rozbrajającej wulgarności. Rick jest naukowcem, niesamowicie jasnym, szalejącym alkoholikiem podróżującym po galaktyce ze swoim naiwnym 14-letnim wnukiem, Morty. Przez cały czas idą na zabawne trudności, a także rzeczy, które robią, a także stanowi cię zaskoczyć. Nie ma żadnego niedrogiego żartu, a także każda akcja niezmiennie przyczynia się do fabuły.
Dlatego cała sprawa to złoto popkultury, więc rozumiesz, że będą szalone świetne koszulki z mashupami, a także interpretacje bohaterów, a także motywy odcinków.
Nie trzeba stwierdzić absurdu, która była marynatką w tym sezonie, dostarczyła metodę niektórym odcinkom koszulek, które są moimi ulubionymi:

Styl animacji czyni je idealnymi do koszulki, więc tutaj znacznie więcej z Morty:

Z całego serca sugerujemy, abyś postrzegał ten program, aby zrozumieć trippy projekty, które właśnie widziałeś!

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *