category

Kobiety powyżej 40: prawdziwy przewodnik urody (Linki)

Podziel się

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Czytelnicy, Jestem RoC Skincare ambasador. Oznacza to RoC daje mi wolnego produktu, a także inne rekompensaty więc mogę podzielić się z wami uczciwych opinie. mieć pewność, że zawsze dostać prawdziwą porady jak również opinie ode mnie.

Kiedy dołączył do ROC Skincare Ambassador Network, wiedziałem, że mam miesięczny torba jare produktów spróbować. Co nie spodziewałem się dodatki, które zainspirowały mnie do komponowania o osiągnięciu prawdziwego piękna. zostań ze mną, jak to wyjaśnić.

Moja pierwsza przesyłka zawiera:

RoC RETINOL CORREXION głębokich zmarszczek Serum
Krem RoC RETINOL CORREXION oczu
RoC MULTI CORREXION 5 w 1 Przywracanie krem ​​na noc
Lavendar-świeca zapachowa
Rzęsa lokówki
Luksusowego maski oka z chillable wkładkę żelu
Mini prostownica do włosów wewnątrz spokojnej przypadku złota

Hmm. więcej tutaj niż produkt. Dodatki niespodzianka piękno w tym opieki wiązki dało mi do myślenia: co naprawdę chcemy z naszym produktem tak? I, szerzej, czy cele kosmetyczne stawiamy sobie nawet materia? będę oszczędzić resztę zadumie, jak dostać się do moich 5 zasad prawdziwej urody dla kobiet powyżej 40 lat.

1. Wybierz na Beauty

Prawdziwe piękno pochodzi z kim jesteś, jak nie dokładnie, jak wyglądasz. pewnie masz spotkałem ludzi, którzy są na zewnątrz, atrakcyjne, jednak nadal nie można stać się wokół nich. Być może są one płytkie lub nudny lub średnią. Ci ludzie są fizycznie atrakcyjne, jednak nie piękne. Atrakcyjność jest wysokiej jakości, który ładnie wygląda na zdjęciach, jednak nie jest to dokładnie to samo co piękna.

Tak więc, począwszy od dzisiaj, możesz być piękna. Uśmiecham się do obcych, oferują pomoc innym w pracy, dzielić się swoją wiedzą z kimś, kto jej potrzebuje. Bądź piękna. To twoja nowa mantra.

2. wykorzystują produkt czuć piękne

Zaprzestania kupowania rzeczy skoro masz nadzieję, że dzięki niej będzie można wyglądać pięknie. Jesteś już istnieje. Co my kobiety naprawdę wymóg pomocy przy czuje się piękna. Wymagania pracy, gospodarstwie domowym i / lub życia może zostawić cię zapominając skupić się na rzeczach, które sprawiają, że niesamowite.

Twój codzienny rytuał pielęgnacji skóry powinien być odwrotu. I tak jak produkt, który pachnie jak czuje luksusowe. Trzeba jednak wziąć czuć nawilżające szybko. Mam jedynie przy użyciu produktów ROC przez krótki czas, a także zdali ten wstępny test. Nosić krem ​​oczu i zmarszczek w surowicy po minerał stylu makijażu; nie ma dziwne grudki lub rozmazuje z makijażu. I noc krem ​​nie pozostawia tłustej bałagan na moim przypadku poduszek. Zapach jest piękny, jak również trwa wystarczająco długo.

Dla porównania, ostatnia nowość próbowałem (inna marka) czułem się jakbym miał na sobie maskę. Mój makijaż nie pójdzie na równo. Jeśli Potarłem twarz później w ciągu dnia, makijaż będzie toczyć się w małe kulki. Brutto. zdecydowanie nie-piękne uczucie.

Dłuższy termin, produkt, który sprawia, że ​​czujesz wspaniały będzie musiał zrobić więcej niż zapach Nice. To musi być skuteczne. wyszukać aktualizacje ze mną na moim doświadczeniu z produktami RoC, jak również ich skuteczności w czasie.

3. Bądź szczery

Aktorka Vanessa Marcil mówi to o wiele lepiej niż ja:

Co sprawia, że ​​dama Gorgeous jest jej wierność, jak i jej przyjaźnie z innymi kobietami, a także jej uczciwość z mężczyznami.

Płacić podatki, powiedz rzeczywistość w miarę możliwości, jak również wspierać ludzi najbliżej Ciebie. Kłamstwo, oszustwo, jak również jest zbyt konkurencyjny dodawania stresu w swoim życiu. Masz wystarczające dzieje; ty nie wymóg, aby dodać powikłań narzuconego.

kłamstwo nie jest piękne

4. Be Strong

Znaleźć działalności cieszyć, jak również trzymać. Jeśli wolisz czasu dla siebie, niech weźmie chodzenie, bieganie lub ogrodnictwie. Jeśli wolisz bawić społecznej, dołącz bowling lub softball zespół. Albo spróbuj łączenie hobby z jakiegoś fizyczności – rozpocząć grupę michałki pieszą lub zabrać swoje umiejętności fotograficzne na pobliskie szlaki turystyczne.

Chodzi o to, poćwiczyć, a także pozostać aktywni. Aktywność wygląda fantastycznie na was, jak będzie ona pomóc oferują ze stresem zbyt.

5. jeść Cleaner

Disclaimer: Nie jestem dietetykiem lub lekarzem. jednak uwielbiam jeść. W ostatnich latach, ja powoli jeść mniej mięsa, jak i przetworzonej żywności, a także więcej owoców oraz warzyw. jak również czuję różnicę. Można by się do muru, aby dowiedzieć się ktoś, kto nie zgadza się ze mną w tej sprawie. Cleaner jedzenia prowadzi do zdrowszego, bardziej promienna ciebie. Nie musisz iść all-out jutro weganami, jednak można przeznaczyć na rezygnację na pączki lub cukierków bars.We kobiet powyżej 40 zazwyczaj mają inny outloOK na piękno niż 20 lat. Jest tu świetna wiadomość. Kiedy puścimy wolne od linii, pogłębionych ideałów przeszłości, możemy zaakceptować koncepcję, że piękno jest wyborem – opcją, którą jesteśmy upoważnione do zrobienia. Jak dokładnie w jaki sposób produkt pasuje do nowego życia piękna-as-a-wybór? Produkt obsługuje opcję urody w tych dniach, kiedy raczej nie ma energii.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *