category

Jak wybrać najlepszą fryzurę dla Prom

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ach, pamiętamy o naszym sezonie balowym, tak jak wczoraj. Były mnóstwo sukienek cekinowych, pysznej kolacji, a także świetne oferty skoków na parkiecie. Nie trzeba dodawać, że sezon Prom jest absolutnie wyjątkowy pory roku dla każdego rodzaju gal, a także przygotowania są tak zabawne jak sam taniec. Rozumiemy, że zawsze interesujące jest poszukiwanie sukni, a także wybrać, kim będzie twój Entourage, czy jest to grupa przyjaciół, czy twój szczęśliwy facet. Oczywiście najlepszą częścią jest snazzy w wspaniałej sukni, a także obcasy. I nie pamiętajmy o zabawy z lalki, a także twarzy, albo! Oczywiście może to być trochę trudne, aby wybrać rodzaj fryzury, a także jak dokładnie, jak go wybrać. Stanowimy bardzo najpierw wybrać suknię, a następnie wybrać fryzurę na tej podstawie. Oto jak:

Ta publikacja może składać się z powiązań stowarzyszonych. Zobacz naszą politykę prywatności.

Wybierz najlepszą fryzurę na bal!

1. Krótki i słodki

Style.com.

Krótkie sukienki są wściekłe w tym roku, a także może być absolutnie zabawy, mody do przodu, jeśli każda osoba w twojej wysokiej instytucji nosi długą sukienkę. Ponieważ krótkie sukienki pokazują trochę nogi, nie pokazuj równie dobrze ramię. Wybierz oszałamiający półmokresowy, spojrzenie na pół-dół lub całkowicie nosić włosy. Zmierz go z dżetów lub poproś fryzurę, aby wytworzyć pewną stawkę odsetek z zwrotami zwrotami lub warkoczami. Cokolwiek wybierzesz, skalisz suknię z pewnością.

2. Długo i elegancki

Style.com.

Długie sukienki stożkowe są tak wspaniałe, zwłaszcza jeśli mają pewną specjalną wysoką jakość lub punkt odsetek, jak ten opisany powyżej. Dla tego typu sukienki, elegancki updo jest najlepszy, ponieważ rozszerza linię ciała, dzięki czemu wydajesz się wyższy, a także cieńszy. Ten rodzaj fryzury również pracował również na tradycyjną suknię Kopciuszek.

3. Sukienki bez ramiączek

Style.com.

Suknie bez ramiączek wyglądają wyjątkowo z updos, dzięki czemu możesz pokazać swoją szyję, a także ramiona. Jeszcze jedne podejście do standardowej Updo, spróbuj rozstać swoje włosy na bok, a nawet zbierając go na karku. Możesz również myśleć o umieszczeniu uderzenia we włosach na nieco retro wygląd. Nie pamiętam, aby wybrać dość naszyjnik, aby podkreślić szyję.

4. Niski cięte

Ludzie.com.

Jeśli twoja suknia ma niski odcinek lub nisko z przodu, pomyśl o pozostawianiu włosów, całkowicie wyprostowanych lub z długimi, rozszerzonymi lokami. Możesz wyciągnąć kawałki włosów do przodu, czy wszystko zawiesia się w dół pleców. Jeszczemym wyborem jest wykonywanie niskiego ponytail z lokami, które można zwijać wokół swojego przenoszenia na rozluźniony, jakkolwiek schludny wygląd.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *