category

Jak pokryć żylaki

udział

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Drogi Plan Budget Fashionista,

Jako 52-letnia pani z żylakami, czy wymóg noszenia rajstopy w zimie? Czy mogę nosić długie koszule, które idą prawie do moich kostek? Co mam nosić? Powiedz dzięki tobie.

O żylikach Varicose.

Żylaki nie są rzadkim problemem. Te buggers są powiększonymi żyłami, które mogą puchnąć, jak również zwiększyć powierzchnię skóry. Mogą być w kolorze czerwonym, niebieskim lub cielesnym, a także pojawiają się na cieląt, wewnętrznych nogach, a także udach. Problem dzieje się, gdy uszkodzenia osłabia żyłę, a także krew płynie do tyłu, a nawet zbiera w jednym miejscu. Jako baseny krwi, żyła wybrzusza się.

Ponad połowa kobiet w Stanach Zjednoczonych ma żyłki. Czynniki wkładowe obejmują wiek, historię gospodarstwa domowego, nadmiar wagi, a także siedzący tryb życia. To niezwykłe, że żylaki powodowałyby inne problemy – tak wielu z tych dotkniętych jest dotyczy głównie dokładnie, jak wyglądają te wybrzuszone żyły.

Jak pokryć żylaki

Na szczęście istnieją sposoby na żylaki kamuflażu, poza nosząc rajstopy. Jeśli czujesz się samoświadomy o twoich żyłach, wypróbuj te cztery strategie stylu na rozmiarze.

Wypróbuj rajstopy

Księżna Cambridge może kochać jej rajstopy, jednak nie są dla wszystkich. Powiedział więcej, chyba że jesteś królewski, możesz czuć się jak noszenie rajstopy to oświadczenie w stylu datowanym. Ładna alternatywa jest jednak parą rajstop. A ponieważ są oferowane w wzorach, jak również każdy kolor tęczy, możesz iść tak pogrubioną lub subtelną, jak chcesz.

Naprawdę istnieje para rajstop do każdego stroju, a także każde środowisko, niezależnie od tego, czy jedziesz na obiad lub udał się do biura. Nie możesz pójść nie tak w nowym dniu super nieprzezroczyste rajstopy (8 USD) lub po prostu rajstopy glamowe Vera Vera Vera (16 $).

Sięgnij po modne spodnie

Dawno są dni, kiedy musiałeś nosić dżinsy ze wszystkim. Teraz są mnóstwo modnych opcji spodnie, które są tak pochlebne, ponieważ są interesujące do noszenia.

Przycięte spodnie są doskonałą opcją, gdy jest ciepło na zewnątrz, a także chcesz ukryć bez poświęcania swojego wygody. J. Spodnie Crew Sur Spodnie Crop (89,50 USD) zapewniają wszystkie liczenia: są przyjazne dla rysunków, a także nadają się do utrzymywania fajnych.

Jeśli wolisz coś bardziej swobodnego, zaakceptować odrodzenie biegaczy, a także spodnie ścieżki. Są łatwe, wygodne, a nawet trochę dressy, jak te Lou & Grey Cosmic Joggers (69,50 USD).

Kamuflaż z coverup.

Pomyśl o żyłach Varilose jako niedogodności, takich jak plamy trądzikowe lub wiekowe, które możesz ukryć odpowiedni produkt. Wypróbuj pełnokątny fundament przeznaczony do wykorzystania na ciele, takich jak Estee Lauder Double Wear Maksymalna pokrywa Makijaż kamuflażu (42 USD).

Aby uzyskać najlepsze wyniki, wykorzystywać pędzel do makijażu, aby dotknąć produktu bezpośrednio na żyły. Nie wygładzaj go, a zamiast tego – zamiast tego patrzeć na skórę, jak i powierzchni z półprzezroczystym proszkiem, takim jak ten z Dermablend (27 USD).

Zdobądź Golden (Self-Tan) Glow

Złoty blask na twoich nogach sprawi, że twoje żyły będą mniej zauważalne, jednak nie sugerujemy, że slajdowisz się na oleju niemowląt z lat 80-tych, a także głowy na zewnątrz w bikini. Ponieważ byłoby to przeciwdziałanie. Zamiast tego wykorzystaj balsam samo opalania, aby spojrzeć, jak chcesz.

Jeśli obawiasz się, jak dobrze, a także szybko, wykorzystaj stopniowy produkt, taki jak Jergeny Natural Glow Codziennie Moisturizer (8,64 USD), który powoli rozwija kolor. Jak również, jeśli wolisz coś z mniejszej długowieczności, spróbuj nogi Sally Hansen Airbrush (14,99 USD) na szybką poprawkę. Po prostu spritz, mieszanka, a także idź.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *