category

Kamalikulture z Norma Kamali

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Przed projektantami Collabs z detalistami planu budżetowego poszedł dziko dzikie, a Modne Modne, Norma Kamali była nieco przed jej czasem. Z jej kilkoma liniami dla Walmart, Nordstrom, a także ebay, Norma nie jest kompletny nieznajomy na scenę planu budżetowego, a także rozszerza swój oszczędny zasięg, drodzy przyjaciele, a także rodzinę!

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Kamalikulture.

Kamalikulture, który uruchomiony 15 lutego jest wyposażony w szereg tradycyjnych elementów w przystępnym cenie. Klasycznie, implikujemy sukienki Jersey, a także ekspertowe eleganckie noszenie, które można wziąć z biura modnego, aby zadowolić hot-hotness.

Dzięki fantastycznych ludziom w Kamalikulture zostaliśmy wysłani na jednej szczycie do próbki. Wszyscy w jednym na jednym debiucie dla ogółu społeczeństwa jesienią 2012 r., Jednak dzieli się dokładnie taką samą sylwetkę jak istniejące elementy, takie jak wszystkie w jednej sukni. (FYI: Wszystko w jednej sukni detalicznej za 96 USD.) Jaki jest werdykt na wszystkich na jednym szczycie? Chociaż 96 USD może kwalifikować się jako “budżet” do pani Kamali, dla planu budżetowego FashionistS, to dość dużo inwestycji w naszej książce. Chociaż blisko 100 $ może być poza naszymi strefami komfortu dla najlepszej góry, istnieje wiele profilowanych w tym górze. 1. Jest to tradycyjny czarny wierzchołek, co oznacza, że ​​możemy nosić go przez długi czas, a także powszechnie nie wyglądać, jakbyśmy mamy na sobie dokładną rzecz każdego dnia. 2. Możesz przywrócić górę na osiem różnych sposobów, a także Nifty YouTube wideo, który uczy dokładnie, jak nosić górę / sukienkę / tunikę. (Widzieliśmy inne wersje wszystkich w jednym szczycie, a także strony internetowe / reklamy pokazujące modele w szczycie na różne sposoby, jednak zarysowaliśmy nasze głowy zastanawiając się dokładnie, jak odtworzyć ten wygląd, więc policz na nas, YouTube Samouczek jest bardzo konieczny.)

Ogólnie rzecz biorąc, podobał nam się szczyt, a także kochamy dokładnie, jak jeden szczyt jest prawdziwie osiem topów (lub znacznie więcej w zależności od tego, jak innowacyjny jesteś). Podobnie jak najbardziej na jeden kawałek, niektóre z wyglądu będzie wyglądać niezręcznie, jak i off. (Na przykład odkryliśmy, że dodatkowy materiał z rękawem może wyglądać dziwnie w niektórych stylach.) Materiał jest przyjazny odcinek, więc niekoniecznie jest przetrwale wysokiej klasy, jednak również zapewnia elastyczność tłumaczenia kawałka. Chociaż wszyscy w jednym kawałku został wyznaczony jako szczyt, odkryliśmy, że z kilkoma stylami możemy naprawdę nosić jako krótką sukienkę. (Hello New Gown na noc w mieście!) Kamalikulture będzie online ekskluzywna, a także długoterminowa kolekcja od projektanta; To będzie oferowany w Kamalikulture.com, Zappos, a także Amazon na początku marca. Wszystkie elementy detaliczne za mniej niż 100 USD.

Pełne ujawnienie: Kamalikulture wysłał nam bezpłatną próbkę ich wszystkich na jednym szczycie. Jednak wszystkie opinie wyrażone w tym elemencie są nasze, jak nasze same.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *