Uncategorized

11 Większość Trendsetters Wpływowy gwiazd

Podziel się

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Chociaż może się wydawać, że większość gwiazd w kroku i na zewnątrz w świetle reflektorów, jak zmiana pór roku, niektóre mają poważne siły zostaję. rozważyć Victoria Beckham, pani, która markowych siebie jako Posh w drodze powrotnej w 1990 roku. Chociaż chwila Spice Girls wyblakłe, praktycznie Beckham zdobył sobie stałe miejsce na liście najbardziej wpływowych celebrytów trendy. Nawet dzisiaj, w jej 40s, ona nadal złożyć oświadczenie na Instagram i jej high-end linia odzieży. a następnie nie ma J Lo – tancerka TV w jej wczesnych lat 20. okazało ikonę mody.

Ten post może składać się z linków partnerskich. Zobacz naszą politykę prywatności.

Nasza lista najlepszych wpływowych trendów celeb obejmuje stylowe damy jak Jennifer Lopez i Posh Beckham, którzy mają władzę, a także przebywających ekscytujących up-and-przybysze jak Lizzo i królowej granica łamanie Billie Eilish. Cieszyć się!

Wpływowi trendy gwiazd

Zendaya Coleman

https://www.instagram.com/p/CDkAQGJAkTc/

Piosenkarka, tancerka, aktorka, modelka i projektantka mody Zendaya Coleman został zdobywając uznanie zważywszy, że nastolatką. W ostatnich latach, ona koncentruje się dużo więcej na jej talentów mody, modelowanie, a nawet uruchomienie własnej linii ubrań Daya przez Zendaya Coleman w roku 2016. Niestety, Daya przez Zendaya Coleman zszedł w 2018 roku – Zendaya Coleman zwolniony jej spółkę partnerską w czasie pośród skarg, że zamówienia nie były spełnione. Nadal można dostać ją projektuje na Poshmark i można sprawdzić działające na kotlety Zendaya Coleman w serialu HBO euforii.

Lizzo

https://www.instagram.com/p/CEM-nepBIbM/

Lizzo, aka Melissa Jefferson, jest piosenkarzem, autorem tekstów, raper, aktor i 2019 Entertainer of the Year według magazynu Time. Jej feed Instagram jest mieszanką glammy strzałów, oświadczeń politycznych, makijaż bezpłatne Autoportrety i pogrubiona zbliżeń z niej znakomicie rundzie tushy – dokładnie treść trzeba dopasować się do swojej najbardziej upoważnionej siebie.

Kylie Jenner

https://www.instagram.com/p/CD9lwfinNbh/

Wszelkie lista wpływowych osób w 2020s musi zawierać Kylie Jenner – model, założyciel Kylie kosmetyki, i A-Lister. Wyprofilowana brunetka ma 191 mln Instagram zwolenników, dzięki eleganckim paszy że mistrzowie „dobre życie” klimat. myśleć egzotyczne miejsca i skąpe stroje, z kilku makijażu i dziecko fotki rzucony w środek na dobre.

Billie Eilish

https://www.instagram.com/p/B8aVUPIFdR9/

Co nie jest do miłości o Billie Eilish? Ona jest ekscentryczny i twórczy – branding zupełnie nowy styl odwołania, które, szczerze mówiąc, wydaje socjalne a lot o wiele bardziej interesujące.

Meghan Markle

https://www.instagram.com/p/B9hZyh5puOv/

Meghan Markle za stan z rodziny królewskiej mogły ulec zmianie, ale ona wciąż nasza królowa stylu. Zawsze elegancki iz klasą, Markle jest prawdziwa ikona mody, która udowadnia, że ​​nie trzeba być szokujące być trendy. Niestety dla nas, Markle nie posiada oficjalnego Instagram rachunku wydzielonym do niej najlepsze stroje.

Katy Perry

https://www.instagram.com/p/CD3u03Lnu_P/

Dokonania muzyczne Katy Perry może spowolniły w ostatnich latach, ale widzieliśmy pełny zakres jej poczucie mody podczas jej epizodzie jako American Idol sędzia. Od niej stale zmieniających kolor włosów do blingy, że stroje zawrotnym futurystyczny styl poczucie rywalizującego Gwen Stefani za Perry naturalnie zachęca nas wszystkich wyjść poza nasze strefy komfortu.

Kim Kardashian

https://www.instagram.com/p/CEJ6ft5AcCR/

Czego potrzebujemy, aby powiedzieć o KKW? Ona perfekcji sztukę bycia trendy – i wyraźnie przeszedł tę wiedzę na jej przyrodnia siostra Kylie Jenner. IG feed Westa jest dotyk dużo bardziej w dół do ziemi niż Jenner, ale spodziewać się ogromną dawkę glam i mnóstwem Autoportrety Kissy twarz.

Selena Gomez

https://www.instagram.com/p/CEJ2h11D-nR/

Dziecko TV aktorka z Barney i przyjaciele zwrócił Disney gwiazda okazało piosenkarka pop – oczywiście Selena Gomez będzie także rozwijać się w ikonę mody. Jej losy czerwonych dywanów występach pokazały nam swoją pełną gamę mody. i jak każdy dobry trendy mody, ona naciskała koperta może być trochę zbyt daleko w czasie. ale jej wybaczyć, zważywszy, że Niej najlepszy strój wybory są tak, tak piękne.

Vanessa Hudgens

https://www.instagram.com/p/CDxicd7B4Nv/

Jak Gomez, Vanessa Hudgens znalazł jej gwiazdorstwo w młodym wieku i wyrósł z roli ikony mody. Jej urzeka styl uliczny. Można zobaczyć Hudgens chodzenia po mieście w glammy legginsy drukowania wąż, przerośnięty koszulka w jaskrawym kolorze, lub w dół do ziemi letnie sukienki. śledzić ją na Instagram dla mix zdjęć Beach i słodkie naturalny wygląd.

Victoria Beckham

https://www.instagram.com/p/CEB2kqfpiat

Victoria Beckham nie trzeba przedstawiać. Singer FDesigner Ashiona, żona i mama – wygląda niesamowicie w nawet jej najbardziej swobodnych strojach, a także przeciwstawiają się tymi przestarzałymi zasadami o tym, co kobiety ponad 40 muszą lub nie powinny nosić.

Jennifer Lopez.

https://www.instagram.com/p/cdy9-mzpbpa/

Jennifer Lopez zabezpieczył jej miejsce jako ikona mody, gdy nosiła, że zielona, otwarta sukienka versace do gramów w 2000 roku Lopez, jak Beckham, przypomina, że żeńska seks spodnia nie wysycha i znika w pewnym wieku. I tak glamorous, jak może być JLO, nie jest również przerażona, aby pokazać jej naturalną, swobodną stronę.

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *