category

To ten czas znowu …

Czas na prowadzenie darowizny charytatywnej!

Tegoroczna dobroczynność to kobiety dla kobiet. Po co dawaj charytatywnej miłości dla kobiet? Zdecydowanie polecam sprawdzić ten link – ale tutaj jest krótka wersja, z ich strony internetowej:

[Kobiety] ponosi nieproporcjonalny problem ubóstwa świata (reprezentują 70 procent biednych świata)

Ich zdolność do przyzwoitego życia jest ograniczona (wykonują 66 procent pracy świata i produkują 50 procent żywności, ale zarabiają tylko 10 procent dochodów i 1 procent nieruchomości)

Inwestycja u kobiet jest niewystarczająca (ostatnie dane pokazują, że tylko 3,6% pomocy rozwojowej zagranicznej przeznaczono na równość płci (Unifem). A dla każdego dolara pomocy rozwojowej, dwa century idzie do dziewcząt (efekt dziewczyny).

Podczas konfliktu, kobiety są szczególnie podatne na przemoc i wykorzystywanie (około 70% ofiar w ostatnich konfliktach to kobiety i dzieci (Unifem) i formy przemocy, których doświadczają, obejmują tortury, gwałt, niewolnictwo seksualne, egzekwowana prostytucja i okaleczenie (UN )

Kobiety dla kobiet wykonują świetną pracę, próbując zmienić wszystkie powyższe.

I zachęcić Cię do dawania, jeśli możesz, oto transakcja: Pierwsi 15 osób do przekazania tego roku dostanie kopię w kuchni tajnego życia sukienek. (Po prostu napisz do mnie [Erin at Dressaday Dot Com] Twoim paragonem i adresem pocztowym).

http://www.networkforgood.org/PCA/BAdge.swf?badgeId=114975.

Jeśli osiągniemy 1200 dolarów w darowizny do 25 grudnia, napiszę historię “Secret Lives”, to obejmie główne głosy poniżej:

http://modpoll.com/poll.js?pid=AGDWB2XSMMDVCG0LEGRQB2xsglvhlWym&theme=&width=200.
Brzmi dobrze? Chodźmy!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Dlaczego jest 20 różnych rozmiarów 12s, ale nic Fitsapril 3, 2007
Stumkowane na prezent? 18 grudnia 2006
Linktastic Czwartek! 19 czerwca 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *