category

Celeb Inspired Apel Picks poniżej 20 USD

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ta publikacja może składać się z powiązań stowarzyszonych. Zobacz naszą politykę prywatności.

Otwarcie noc na 71. Cannes Film Festival hosted szereg gwiazd, każdy jako oszałamiający jak ostatni. Wiele sportowych spojrzenia na tradycyjny wygląd: Czerwone usta, miękki cień, a także ciężki czarny eyeliner na górnych pokrywych były zwycięskie połączenie. Jest powód, dla którego następuje ponownie, a także ponownie. Od tego czasu jest to elegancka formuła odwołania bez fail. Aby odtworzyć ten inspirowany przez Celeb w domu, wymaga od kilku produktów makijażu budżetowego, z których każdy odkrył za mniej niż 20 USD.

No-Fail Apel z tymi planami budżetowymi Produkty do makijażu

Klasyczny czerwony kolor ust

Inspirowany tradycyjnym festiwalem Leila Bekhti, wybraliśmy Clinique High Effect Lip Color (17,50 $) w Red-Y do noszenia. Niezwykle nawilżający, pełny ochrona barwa ustają płynna, a także trwa przez 8 pełnych godzin. Wyprodukuj równomiernie Bolder Pout przez bardzo pierwsze napełnianie warg rozszerzonej wkładki do ust, takich jak Quickliner Clinique na usta.

Sephora Kolorowa Paleta Eyeshadow

Miękkie uzupełnione powiek Uzupełniane pokrywy w wielu spojrzeń na corocznym Festiwalu Filmowym Cannes, jak widać w intensywnym okacie Anny Chipovskaya. Najlepsze “noc w mieście” Look, zdecyduj się na miękki schemat kolorów, warstwowy, aby uzyskać dymny efekt oka. Kolorowa kolekcja Kolorowa paleta o grubości 5 o powiek (18 $) w Uptown do Downtown Smoky trafia na znak.

Lub spróbuj nago do neutralnej palety na cieplej, a także znacznie bardziej naturalny wygląd – najlepiej na zużycie dzienne.

Matowy Liner

Z ostrożną ręką, zastosowanie Black Black Eyeliner jest centralnym punktem tych atrakcyjnych atrakcyjnych celeb. W noszonych przez Celina Jade na otwarcie festiwalu, ciężki czarny eyeliner na górnej pokrywie zwiększa oczy, a także ciągnie spojrzenie razem. W celu opcji makijażu przyjazny budżet, spróbuj matowej płynnej liniowce (7 USD) w kolorze czarnym Makijażu Ekspertów NYX.

Fundacja Powierzchni Dewy.

Prawdziwa sztuczka do piękna gwiazdy? To wszystko w fundamencie. Jak również bezbłędna powierzchnia nie musi też być carowna. Wypróbuj Majbelline Fit Me Dewy + Gładka (8 USD) na doskonałą, Glowną, Porcelanową powierzchnię, która jest również lekka. Ten makijaż również ma SPF 18, aby zachować chronię przed ostrowymi promieniami Słońca.

Jeśli pełna podstawa nie jest twoją rzeczą, wielką alternatywą jest neutrogena wyraźnie nawet BB Cream z SPF 30 za 18 USD. Idzie jak ciężki balsam, a także pozostawia skórę nawet blaskiem.

Tak, być może Cebebs posiadają zespoły konsultantów odwoławczych, aby uzyskać je gotowe aparatu. Jednak wszystko wydaje się trochę na szczycie, prawda? Szczególnie, gdy możesz osiągnąć dokładnie taki sam wygląd domu z produktom apartamentowym aptekem w cenie poniżej 20 USD za sztukę.

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *