Uncategorized

Polowanie: płaskie buty do kolan

Polowanie na czarne buty do kolan? Właśnie tutaj jest kilka naszych od dawna faworytów na dzień listopada 2021!

Powyżej: jeden / dwa / trzy / cztery
Jasne, wszyscy rozumiemy, jakie fundamentalne kobiety mają mieć w swoich szafach, jednak jeśli kupujesz jeden po raz pierwszy lub zastąpiłeś go na ziemi, może być ból dokładnie odkrycie Najlepsze wcielenie w sklepach. W „The Hunt” przeglądamy sklepy pod kątem fundamentalnego produktu, który powinna mieć każda dama.
Mimo że może teraz wydawać się najlepszy świat bootie, płaskie buty są nadal doskonałym wyglądem, szczególnie w celu dojazdu, a także wyluzowanych dni w pracy.
{Powiązane: najlepsze buty do noszenia z rajstopami do biura}
Minęło trochę czasu, ponieważ ostatnio je podsumowaliśmy (2017, 2015, 2014, 2013, 2012), więc wierzyłem, że będziemy dziś wyszukiwać.
(A oto nasza ostatnia dyskusja na temat tego, czy buty do kolan są odpowiednie dla biura. (Czy nadal uważasz, że to wcale niepokój, czytelnicy?)

Panie, czy ostatnio kupiłeś jakieś doskonałe płaskie buty do kolan do pracy? Czy nadal lubisz wygląd, czy też przeszedłeś głównie na botki na stroje robocze?
PSST: Sprawdź nasze ostatnie podsumowanie wygodnych butów na kolan poniżej 2,5 ″:
Wyszukaj-buty do kolan poniżej 2,5 ″ polowania-buty do kolan poniżej 2,5 ″
< >

Oto kilka doskonałych botów na kolanach do dojazdu:

Na zdjęciu: Doskonałe buty na kolanach do pracy do pracy: jeden / dwa / trzy
Ta publikacja zawiera linki stowarzyszone, a także Corporette® mogą tworzyć prowizje zakupów dokonanych za pomocą linków w tym poście. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tutaj. Podziękuj dla ciebie bardzo za wsparcie!

{Powiązane: Sprawdź nasz przewodnik po wygodnych obcasach!}
Trudno jest pokonać 35 $ za parę butów, a także te z linii komfortu Payless (które sprawiają, że gości preferowaną pompę Karmen) wyglądają doskonale do pracy. Podoba mi się szczegóły pikowania wzdłuż tyłu, a także podszewka z pianki pamięci wydają się dobre i wygodne. Mają 69 USD pełnej ceny, ale dziś oznaczane do 35 USD, a także oferowane w rozmiarach 5-13 o szerokiej szerokości, jak i długotrwałych rozmiarach łydek. Dexflex Tysen Quild Botted

Oooh: Podoba mi się szczegóły pikowania, oprócz wysokiej klamry – a także kilka kosztów są szalone. Buty są dostępne w trzech kolorach, rozmiary 5-10, z oferowanymi szerokimi szerokościami-w zależności od rozmiaru i koloru Amazon zapewnia je za 30–90 USD. A2 przez Aerosoles Women’s High Jading Bot

Ten wysoko oceniany but jeździecki z Louise i CIE jest dziś oznaczony do poniżej 150 USD (początkowo z praktycznie 270 USD). Podoba mi się łatwy wygląd, a także złoty detal z tyłu pięty. Jest dostępny w trzech kolorach ze skóry cielęcej, a także w pięknym zamszu oliwnym, wszystko za 140 USD. But z kolanami „Zada”

Te buty naturalizujące są najlepszymi sprzedawcami w Nordstrom, a także łatwo jest zrozumieć, dlaczego – wyglądają jak doskonałe fundamentalne buty. Są oferowane zarówno rutynowo, jak i szerokich szerokości, oprócz szerokiej wersji cielęcej, w rozmiarach 4-12; Są dostępne w czterech różnych kolorach. Pierwotnie miały dziś 198 USD do 149 USD. Naturalizator „Jennings” Kolan High Boot

Wow-Aquatalia ma teraz wspaniałe buty. Bardzo podoba mi się wygląd tego rozruchu, jednak wyobrażony jest dostępny w rutynie, a także szerokich rozmiarów 4-13 oprócz szerokiej wersji cielęcej (i w 3 kolorach), więc wierzyłem, że zamiast tego będę go funkcjonować. Od wielu lat goście śpiewają pochwały z Aquatalia za wygodne buty odporne na warunki atmosferyczne, a także buty te idą idealną równowagę między funkcją, a typem – po prostu cudownie. Są 495 USD, wyłącznie w Nordstrom. Aquatalia „Olita” odporna na buty do jazdy

Te gładkie buty Stuart Weitzman są najlepszymi sprzedawcami w Bloomingdale’s (podobnie jak te piękne brązowe buty) – miłość. Były one 659 USD, jednak są teraz w sprzedaży za 460 USD. Stuart Weitzman Nupentagon Tall Boots

Jak ta funkcja? Sprawdź inne ostatnie raty!

Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu marketingowego afiliacyjnego opracowanego w celu zaoferowania dla nas opłat, łącząc się z Amazon.com, a także witrynami powiązanymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *