Uncategorized

Nowy produkt na RedBubble: Męskie koszulki

Redbubble Long T-Shirts
Koszulki Redbubble długie zostały wprowadzone około miesiąca temu, ale właśnie obserwowałem je na stronie Redbubble.
Długie koszulki mężczyzn były już od jakiegoś czasu, ponieważ powiedział tak wpływowy dom mody. Brzmię sceptycznie, ponieważ jestem. Moda męska zawsze wydaje się wprowadzać trend, że ludzie komentują, jak absurdalne jest. Myślę, że ludzie dobrze wyglądają w prostszych cięciach, klasycznych stylach lub minimalistycznych ubraniach, ponieważ ich postawa lub budowa budowa zawsze wystarczą więcej. Staję się podejrzliwy wobec ludzi noszących krzykliwe, skomplikowane stroje.
Długa koszulka jest wyjątkiem od branży modowej, która próbuje zwabić ludzi do obsesji mody. Naprawdę wprowadza nieco nowy styl, który nabija klasyczną koszulkę, nie skacząc rekinem.
Chociaż niekoniecznie dla wszystkich rodzajów ciała, te koszulki sprawi, że projekty artystów RedBubble wystarczą jeszcze bardziej! Przede wszystkim większa koszulka wskazuje o wiele więcej miejsca na wydruk. Dokładnie 40% więcej! Po drugie, puste miejsca z Bella + Canvas, którzy przestrzegają światowych standardów praktyk odpowiadających na odzież (WRAP), jednego z naszych ulubionych dostawców tekstyliów. Są one wykonane z miękkiej bawełny z pierścieniem, aby uzyskać maksymalny komfort, dostępny w kolorze białym, czarnym, węgla drzewnym.
Wszystkie w porządku i eleganckie, ale nie są jeszcze dostępne dla kobiet. Co daje, Redbbubble?

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *