Uncategorized

Styl gwiazd DECONSTINTED – MILA KUNIS

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Na wiele sposobów oglądaliśmy Mila Kunis rosną przed naszymi oczami. Trudno uwierzyć, że piękno Ukrańska urodzona zaczęła pracować nad “That 70’s Show” w odległości czternastu lat. Nawet dorastanie w oku publicznym, Mila zawsze traktowała się z łaską i zrelaksowaną pewnością, a te cechy przełożyli się na jej osobisty styl – abyśmy zapomniali jej nieskazitelne wycieczki w Elie Saabu w Oscarów, kiedy została nominowana do “Black Swan” (patrz wyżej).

Ten post może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Za każdym razem, gdy widzimy Mila, wydaje się, że ma się wydzielać jedną lub drugą, łaskę i / lub zaufanie, czyli. Jej miłość do czerwonej jest prawie legendarna (jak powinna być; kolor jest oszałamiający na niej), a ona wybiera, aby utrzymać swobodę w jej przestojach, zwykle uprawiając parę lotników i jej ulubioną czarną torbę krzyżową (i, bardziej zazwyczaj niż nie, niosąc gigantyczny kubek mrożonej kawy!). Przyjrzyjmy się bliżej wyboru stylu Mila, powinniśmy?

Styl Mila Kunis.

1. Nakierze Necklines.

Kredyt: Dave Alloca / Startraks; Aleksandra Wyman / Getty Images Ameryka Północna; Jason Merritt / Getty Images Ameryka Północna; Bauer Griffin.

Mila zazwyczaj wystaje do głębokiego V lub zanurzającego dekolt podczas opatrunku na bardziej formalne wydarzenia. Ma oszałamiającą postać i dlaczego nie pokazuje go? Ten wygląd nie jest trudny do replikacji, a można go osiągnąć, nosząc wspaniałą suknię lub rockin ‘top jak Mila. Ale weź UWAGA: Im bardziej niski dekolt, tym bardziej dwustronna taśma będziesz potrzebować!

1. Sheer Deep V kamizelka 54.54 $ od ASOS2. Top Neck Neck $ 19.00 z Charlotte Russe 3. Głęboka sukienka z nakładką siatki 99,99 $ od Asos 4. Czarna sparkly sukienka z głębokim oka 29,99 $ od Charlotte Russe

2. Aviators.

Kredyt: Splash News Online; Nate Jones / Sam Sharma / Pacific Coast News

Wspaniała rzecz o okularach przeciwsłonecznych Aviator jest to, że pasują do prawie dowolnego kształtu twarzy. Dopóki poprzeczny pasek wzdłuż góry dotykają mostu nosa, jesteś w zasadzie dobry. Mila sportu jej bardzo regularnie; Niezależnie od tego, czy jest całą lalką, czy wróciła do domu z siłowni. Tak czy inaczej, myślę, że wszyscy możemy zgodzić się, że te klasycznie ukształtowane odcienie wykonują sztuczkę i wyglądają świetnie!

1. Aviators 21,82 $ od ASOS

2. Czarni Aviators 5,80 $ od Forever 21

3. Torba krzyżowa

Kredyt: Media GSI; National Photo Group; Pacificcoastnews.com.

Ach, Cross-Ciało. Mila kocha jej i na dobry rozum! Pozostawia ręce za darmo do podpisania autografów dla udzielających fanów, bawić się swoim inteligentnym telefonem i tak, ciesz się jej przejazdem z wyboru: jej mrożona kawa. Spójrz, wybierając prosty czarny Duffle lub Satchel z długim paskiem, który możesz nosić – masz to! – Przez twoje ciało.

TBF WSKAZÓWKA: Uzyskaj więcej za swoje pieniądze, decydując się na jeden, który oferuje zarówno długi, jak i krótki pasek, dzięki czemu możesz go zmienić w zależności od stroju!

1. Czarny Duffle Crossbody 65.00 z Lulu’s2. Tarba skórzana w trudnej sytuacji 28,80 $ od Forever 213. Skórzana bodna body 81,81 $ od ASOS

4. czerwony!

Kredyt: FlynetPictures.com; John Shearer / Getty Images Ameryka Północna; Kevork Djansezan / Getty Images Ameryka Północna; Flynetpictures.com.

Prawda jest prawda, że ​​byłoby dość trudne do odtworzenia niesamowitej sukienki Aleksandra McQueen, że Mila nosiła do nagród Sagla 2011, ale emulowanie jej miłości Scarlet to kolejna historia! Sprawdź niektóre z naszych wyborów poniżej, aby spełnić swoje marzenia “Lady w czerwonych” …

1. Red Maxi Dress 98,00 $ od Secret2 Victoria. Czerwona sukienka 54.54 $ od ASOS3. Red Drapowana sukienka 27 $ (na sprzedaż od 38,00 USD) z Lulu’s

4. Długa czerwona sukienka 99,99 $ od ASOS5. Red Ramiączek Dress 99,99 $ (na sprzedaż od 215,00 $) z J Crowe

5. Peep Toe Pompy

Kredyt: Alberto E. Rodriguez / Getty Images Ameryka Północna; JAYME OAK / AKM; Julien Hekimian / Getty

Pompy Peep Toe są wspaniałym sposobem na sfinalizowanie stroju. Są one pochlebne i wspaniały sposób, aby pokazać swoje totsice bez zobowiązania się do sandału. Ale gdy ostrzeżelimy powyżej z nudzącego naszywek i taśmą dwustronną, pozwól nam ostrzec jeszcze raz: nie wychodźmy w tych otwartych obcasach bez pedicure lub, przynajmniej czystej warstwy polskiej. Pamiętaj, że tylko dlatego, że są na południe od kostek, kiedy twoje palce są narażone, są one równie dużo części twojego ogólnego wyglądu jak twoje włosy i powinny być traktowane jako takie. Mila nie wyjdzie w peep-palce bez palców patrząc na prezentację i nie powinieneś!

1. Pompy otwarte otwarte 72,72 $ od ASOS2. Czarne Peep Toe Pompy 99,90 $ od Mango3. Snakeskin Peep Toe Pompy 89,90 $ od ZaryKochaliśmy ją na “That 70’s Show”, kochaliśmy ją w “Black Swan”, kochaliśmy ją w “Przyjaciele z korzyściami” i zawsze kochamy ją na czerwonym dywanem. Teraz po prostu usiądziemy i zobaczymy, co robi mil Kunis. Cokolwiek to jest, wiemy, że wygląda wspaniale robi to, a ona będziemy pożądać po jeszcze wybitnych zespołach. A kiedy nadejdzie ten czas, z radością łamiemy to jeszcze raz na ciebie!

Proszę zostawić ten pole Expedget Budget Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby potwierdzić subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *