category

Dżinsowe stroje kurtki, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz

stroje dżinsów, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz
15/09/2020, opublikowane przez Alanic Global
Dżinsowa kurtka jest niezbędną w twojej garderobie, bez względu na sezon. Ale jest to szczególnie najlepszy element warstwowy na jesień, niezależnie od tego, czy nosisz go sam, czy pod cieplejszym płaszczem. Jest wszechstronny i może być końcowym akcentem dla prawie każdego stroju.

Aby pomóc ci w przedsięwzięciu, jeden z popularnych twórców hurtowej odzieży w Miami wymyślił elegancką kolekcję dżinsowych kurtek, na które musisz absolutnie spojrzeć. Dlatego dowiedzmy się o najfajniejszych strojach, które możesz wykonać za pomocą dżinsowych kurtek.

Jeśli naprawdę chcesz wyróżnić kurtkę Jean, możesz wybrać kolorową. Dziesiątki twórców podnoszą swoją grę dżinsową, używając ich w zielonym, różowym, a nawet fioletowym. Możesz wybrać odcień o wiele bardziej odpowiedni na sezon, więc na lato wybierz biały, a jesienią wypróbuj pomarańczowy. Czas zacząć eksperymentować ze swoimi strojami.
Zakładana kurtka dżinsowa zyskuje trochę pomocy z minimalnego pasa. Nie tylko podkreśla twoją talię, ale dodatkowe akcesorium sprawia, że ​​kurtka jest o wiele bardziej ekskluzywna i nowoczesna. Idealne dla kobiet z postacią klepsydry.
Nie słuchaj mody nazistów. Dżins na dżinsie jest w środku! Dżins nie musi się dopasować, tak naprawdę chodzi o proporcje i utrzymanie go w swoich akcesoriach. Dotknięcie chrupiącego białego guzika, czapki baseballowej i pięty z paskiem kostki utrzymują wyrafinowane i dopracowane.
Dodaj płaszcz Khaki do swojego zespołu w All-Denim, aby pomóc Ci podnieść swój wygląd. Możesz nosić swoją ulubioną kurtkę dżinsową na płaszcz podnoski, w zależności od tego, jak jest gruba. Najlepsze do wyciągania dziewczyny, która uwielbia się bawić!

Alanic Global · Dżinsowe stroje kurtki, o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz
Czy chcesz zainwestować w hurtową odzież kobiet w USA? Sprawdź wirtualny zestaw popularnego producenta i poszukaj MOQ niektórych produktów, w które chcesz zainwestować w swój sklep. Podaj potrzeby hurtowe, porzucając pocztę do zespołu obsługi klienta.

Tagi:
Dżinsowe stroje
dżinsowe kurtki
Producenci kurtek dżinsowych
Jasne kurtki hurtowe
Hurtowa odzież Miami
Hurtowa odzież damska USA

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *