category

Charlie Brown i piłka nożna

Ta sukienka (dzięki sama na link, a ci, którzy są zarówno plus-size, jak i na LiveJournal powinni sprawdzić blog Moderates, ofiara tłuszczowa) pochodzi z Newport News. Teraz wiem, że mamy tę rozmowę przed – Newport News, jak Lucy, nie należy ufać. To znaczy, nie ma blisko 100% stawki Guile Lucy Van Pelt, ale naprawdę, powiedziałem i powiedziałeś komentarze, że czasami sukienki są świetne, a czasami masz coś, co zostało przywiązane Razem przez hiperaktywne pięciolatków z płytą igłą odtwarzacz z plastikowych worków nośnych.

Jest to w rzeczywistości bardzo potężny pomysł z psychologii: przerywane wzmocnienie. Jesteś bardziej zmotywowany do wytrwania, gdy nagroda jest zmienna, gdy jest przewidywalny. Straszny, huh? Wyobrażam sobie, że siedziba Newport News jest pełna eksperymentalnych psychologów w białych płaszczach, losowo przypisywanie sukienek do palitów “dobrych” i “bzdury”, a następnie oglądanie naszych wzorców zamawiających. i śmiejąc się, zdecydowanie się śmiejąc.

Mam nadzieję, że ten byłby jednym z dobrych, zwłaszcza ze względu na druk. Ale nie sądzę, że zamierzam to zamówić, choć tylko 49 $. (Jeśli chcesz – i przechodzi przez rozmiar 18), daj mi znać, jeśli po naciśnięciu dźwigni masz nagrodę tym razem, dobrze?

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Tajne życie sukienek # 14march 27, 2008z 80 komentarzy
Secret Lives of Dresses # 12March 16, 2007 Ze 29 komentarzy
Tajne życie sukienek obj. 8Stember 13, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *