Uncategorized

Fringe

Fotografia Melanie Riccardi

Kurtka: BCBG | Spódnica: Banana Republic (stare, ale podobne tutaj i tutaj) | Tank: Club Monaco (podobny tutaj) | Buty: Saint Laurent (podobny tutaj)

< >

Grzywka. Grzywka. Grzywka. Jego wszechobecność w tym sezonie jest tylko przewyższona przez jego czystą. splendor. Innymi słowy, jestem fanem.

Nie jest to jednak szczególnie przyjazny dla pracy. Wcześniej w tym poście włączyłem ten trend z frędzlą jedwabną bluzką, ale starałem się znaleźć wiele innych, które spełniły znak odpowiedni do biura. Następnie chmury rozstały się i zdarzyło się ten wspaniały blezer. Nosiłem to dzisiaj z lekką spódnicą ołówkową Khaki i kamisole z kości słoniowej, aby pozwolić kurtce rozmawiać, ale widziałem też, że jest bardzo dobrze sparowana z czarnym, różowym, białym, a nawet szarym – które opcje!

Ponadto, jeśli jesteś wielkim fanem tego pasiastego Jacquard, możesz sprawdzić tutaj wersję mini spódnicę. Nie tyle opcja do pracy, ale bardzo opcja na letnie noce i weekendy, z nogami (bez gry słów), aby dobrze zabrać cię do upadku.

P.S. Sprzedaż rocznicy Nordstrom jest teraz otwarta dla właścicieli nie-kardowców! Jeśli go nie sprawdziłeś, możesz przeglądać moje wybory sprzedaży tutaj!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *