category

Beauty (ISh) Środa: Jak radzisz sobie z ukąszeniami owadów?

Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu reklamowego partnerskiego utworzonego w celu dostarczenia wskazań, abyśmy zarabiali opłaty poprzez połączenie się z Amazon.com i witrynami stowarzyszonymi.
Jak radzisz sobie z ukąszeniami owadów – zarówno zatrzymując je, jak i powstrzymując się od drapania? Jeśli masz jakieś duże wydarzenia (do pracy lub zabawy, takie jak wywiad lub ślub), czy je pokryjesz?
Niedawno zostałem ugryziony (Allllllllll na moich nogach), więc było to kwestia zainteresowania. (I myślę, że wszystkie moje wyszukiwania porównujące różne ukąszenia błędów spowodowały, że otrzymałem wszystkie ukierunkowane reklamy !!) (Myślę, że były to komary, z zewnętrzną możliwością zatrucia wysypki dębu.)
Nie rozmawialiśmy o tym od niewiarygodnie długiego czasu (kiedy czytelnik zastanawiał się, jak wyglądać profesjonalnie i zakryć jej ugryzioną nogi) – więc omówmy. Dziel
Na zdjęciu powyżej: 1) Dynatrap 2) światła robaków 3) Mały wentylator 4) termacell 5) Opaski odstraszające 6) Produkty Sawyer Products Repellant 7) Zakładki odstraszające 8) Cortyzone Cream 9) The Bug Syta (Również ta Sally Hansen One!)
Jak powstrzymać ukąszenia owadów
Zapobieganie ukąszeniu owadów w domu

Otrzymaliśmy to wysoce zalecane urządzenie do odpychania komarów Thermacell-jest dość małe i ma zillion pozytywnych recenzji. Musi być jednak obciążony i jakoś zawsze wydaje się, że zapominamy o wyprowadzeniu go ze sobą na zewnątrz (lub kiedy pamiętamy, nie jest obciążony). W miesiącach letnich mamy również dynatrap, co wydaje się robić całkiem dobrą robotę, zatrzymując komary (nie pamiętam naszego dokładnego modelu). Dwie inne rzeczy, które wypróbowałem: te żarówki LED, które moim zdaniem działają dobrze, ponieważ zapomniałem, że ich używamy i (jeśli to tylko komary), mali fani mogą również trzymać się z daleka, ponieważ oni oni „Rem jest dość słaby, gdy dotyczy latania (to jest to wizualizowane u góry).

Jak powstrzymać ukąszenia owadów w podróży

Przez lata dostałem różne zespoły bransoletki i naklejki, szczególnie gdy dzieci były małe – nie jestem wielkim fanem tego, jak pachną, ale myślę, że następnym razem, gdy wyjdę w deszczowy dzień Spróbuj zapętlić się po kostce. Dziel Pamiętam, że nie lubiłem naklejek, gdy dzieci były małe, ale mogę wypróbować tę markę z olejem Citronella. (Ohhhh – uwielbiam to, że pokazują, że utknęli w plastikowej części wózka, to byłaby lepsza opcja, gdy moje dzieci były młode).
Kiedy pamiętaliśmy, że się spryskuje, podobało nam się ten spray – nie pachniał zbyt okropnie i wydawało się, że trzyma robaki z daleka.

Jak radzić sobie z swędzeniem z ukąszeń owadów

To była część, która mnie zabiła – haaaate swędzenie. Próbowałem umieścić krem ​​z kortyzonu na poszczególnych plamach i nosić spodnie, gdy pogoda (była gorąco!). Jest to ograniczona pomoc, ale coś innego, co możesz zrobić, to zarysować nieobecną część swojego ciała, jak twoje ramię-myślę, że masz zadowolone poczucie drapania czegoś bez niebezpieczeństwa otwierania o wiele więcej skóry.
Jednak po mojej ostatniej grzebieniu Palooza, napisałem SMS -y z niektórymi dziewczynami, z którymi jedziłem, a jedna z nich przekleńca Stingeze – przybyła za późno, żeby spróbować podczas wysokości mojego swędzenia, Ale następnym razem jest w moim arsenale. To samo dotyczy tego dziwnego produktu ssącego, ugryzienia błędu, który do mnie przemawia, ponieważ nie składa się z żadnych chemikaliów; Zamiast tego usuwa jad owadów, ślinę i inne drażnienie. (Ten znalazł mnie w mediach społecznościowych!)
Jak ukryć ukąszenia owadów

Oczywiście skupiasz się na wyleczeniu skóry – a także nikt nie chce rozpieszczać nóg korektorem. Ale jeśli masz wielkie wydarzenie, jak ślub lub wywiad, słyszałem dobre rzeczy o tym wodoodpornym korektorze ciała, ale jeszcze tego nie próbowałem. Możesz także spróbować tego letniego balsamu do ciała. (Och, i zapomniałem, że Sally Hansen tworzy również produkt do makijażu nóg, a ten fundament Body Dermablend ma również SPF 25.)
Czytelnicy, jakie są Twoje najlepsze produkty i pomysły do ​​poradzenia sobie z ukąszeniami błędów, niezależnie od tego, czy to ich powstrzymuje, łagodzi swędzenie błędu, czy ukrywanie ukąszeń owadów?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *