category

Książki!

bardzo pierwsze to tak! Miałem to sam, przez Eithne Farry, która mieściła się pod stosem książek związanych z językiem, które muszę ocenić, bo nie rozumiem dokładnie, jak długo. Odkąd wróciłem z Londynu, na wyjątkowo. Który jest wstydem, ponieważ jest to urocza książka.

Wpadłem w natychmiastową sympatię z autorem, który oświadcza (na pierwszych pięćdziesięciu stronach) ją jak na taśmie stronniczej, szycie z zapewnieniem tkaniny, a także jasnym kolo [U] Rs.

Ale bądź świadomy, że jest to znacznie więcej książki typu punk-rocka, ty-go-go-girlfriend-type niż a Martha Stewart “Oto moje 105 szablonów do pobrania” Rodzaj książki. Większość dostarczonych pomiarów jest przybliżona; “Diagramy” są wykonywane w tym, co pojawia się jak marker magiczny. Jeśli wymagacie stałego uspokojenia, że ​​”robisz to dobrze”, to nie jest książka dla Ciebie; Jeśli chcesz się czuć, jakby jakikolwiek rodzaj sposobu, który wykonasz, ma rację (w obrębie rozsądku), wskocz w prawo.

Ta książka byłaby idealnym prezentem dla nastoletnia kumpla, który chce szyć, jest jednak odkładany przez upiększoną pikowaną kamizelkę tłum, widzisz na wielu “tradycyjnych” szyjach … po prostu trzymaj oko na swoje zasłony.

Druga książka, która jest dziś do oceny, jest 99 metod do cięcia, szyć, tie i rock Scarf, naprawdę patrzyłem w przyszłość do tego, ponieważ zawsze myślę o metodach, aby robić rzeczy typu odzieżowe z rzeczy, które nie są Koniecznie Materiał (chociaż program z chustami zmieniają jedną rzecz typu odzież w kolejnej rzeczy, lub w tym przypadku 99 innych rzeczy typu odzieżowego).

Wszystkie 99 wersji w tej książce mają imiona kobiet, a nie wierzyć, czy nie, moja kopia spadła do “Erin” … która jest spódnicą balonową. Nie pomyślny start, chociaż twój punkt widzenia spódnic balonowych może się różnić od mojego. (Mój punkt widzenia jest ich nie lubię “Power-pop” Moje ubranie, Choruses są znacznie lepsze – podobnie jak nie jestem wielkim fanem szczytu kantaru, wersje, z których cytowałbym podjęcie wielkiej dzielnicy “99 sposobów”. Innym powodem, dla którego pomyślałem, że nie byłem publicznością dla tej książki: żadna z zilustrowanych wzorów używa okularów! (Okulary przeciwsłoneczne nie liczą się.)

Jednakże, jeśli jesteś wentylatorem Halter-Top, a także szukasz świetnego szybkiego wzoru spódnicy balonowej, ta książka jest całkowicie dla Ciebie. Wskazówki są usuwane, a także proste do wykonania, ponieważ na końcu jest fantastyczne glosariusz warunków. Podobnie jak nawet jeśli nie chcesz 47 szczytów opartych na szalikach, których nie możesz nosić biustonosza, “Jolene” kurtka w stylu kimono jest naprawdę piękna.

Ponownie, jest to, że jest to szwała książka dla kanałów: Prawie każde zadanie może być wykonane bez maszyny, a także nacisk jest mocno na “Znajdź szalik (najlepiej w sklepie oszczędnościowym) dzisiaj, zużyj go dziś wieczorem. ”

Naprawdę mam to dwie kopie, więc jeśli chcesz, oto dokładnie, jak go zdobyć: Bądź pierwszą osobą, która powie mi, gdzie mogę kupić dwa kolejne trawniki tej bawełnianej poplin kamuflażu:

Miałem wystarczy na spódnicę … pomyślałem. Potem zobaczyłem, że upuściłem kawałek wzoru środkowego na podłodze. D’oh! Więc pomóż mi, a także uzyskać bezpłatną książkę! E-mail lub komentarze są zarówno drobnymi metodami do wejścia. Jeśli jednak zostawisz komentarz, upewnij się, że mogę dotrzeć do Ciebie, aby uzyskać adres do wysyłania swojej nagrody!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Gown A Day Przewodnik po odkryciu: Część OneFebreary 5, 2008
Regoinder, a także oświadczenie o zasadach 15, 2008 Z 214 komentarze
Szyć U: House StretchJune 11, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *