category

Easle, najnowsza niezależna platforma do zatrudniania dla kreacji

Easle a rosnącą platformę rekrutacyjną dla kreacji
Tutaj, na blogu nasze artykuły starają się skupić na niezależnych artystach, a także na metodach promowania ich wysokiej jakości pracy. To, ponieważ świat jest pełen wykwalifikowanych ludzi, których dar jeszcze nie znaleziono. Nasza platforma jest wskazana na pomoc, a także wyciągnąć ich z anonimowości w jak największym stopniu. Być może nie jest to wiele w wielkim planie rzeczy, jednak zobowiązujemy się pozostać konsekwentne.
To przedsięwzięcie jest znacznie potężniejsze z znacznie bardziej widocznym wpływem, gdy jest wykonywana przez rosnącą liczbę miejsc poświęconych sprzedaży ich pracy.
W ustanawianiu cyfrowego świata Easle ustanawia się jako taka platforma. To sprawia, że ​​praca wykwalifikowanych ludzi jest łatwo dostępna dla świata. Jest to opcja nie tylko dla kreacji korzystających z ich produktów, jak i usług, ale także dla usług wymagających określonych produktów i usług. Te ostatnie odkrywają, że trudno jest brać z hałasem i bałaganem Internetu, aby dostać się do tego, czego naprawdę szukają. Easle mostuje tę lukę.
Na razie jest to niewiele, choć niezwykle wydajne. Zaufani klienci to Netflix, Penguin Books, Young Turks, Debenhams lub Ogilvy. Ilustratorzy plakatów, malowideł ściennych, rysunków, a także wiele innych, są oferowane do wynajęcia. Każdy artysta jest wybrany ręcznie ze względu na swój styl, a także wysokiej jakości pracy. Wkrótce animatorzy, filmowcy, fotografowie, kompozytorzy, a także znacznie więcej, będą mogli odkryć swoją lokalizację w rozwijającej się społeczności Easle.
Jako artysta musisz ubiegać się o swoje portfolio w Buy, aby dołączyć. Po zatwierdzeniu platforma zajmuje się ekspozycją. Następnie możesz szybko omówić swoją pracę z klientami. Ponadto możesz współdziałać z innymi artystami, aby się dzielić, a także odkryć swoje doświadczenia.
Jeśli jesteś wykwalifikowanym freelancerem, wskocz na wagon, a także skorzystaj z całej opieki, a także zainteresuj rosnącą społeczność: szybkie komentarze klientów, ręczne wsparcie zespołu Easle, mniejszy tłum do walczyć przeciwko.
Jeśli jesteś biznesem, wszyscy ilustratorzy oferowani idealnie są teraz najlepsi. Są bardzo starannie wybierane, a także zweryfikowane w celu dostarczenia wysokiej jakości, a także profesjonalizmu. Wkrótce firmy będą miały również oddaną sekcję.
Jeśli jakikolwiek z was pracował lub jest częścią platformy Easle, powiedz nam dokładnie, w jaki sposób ci to pomogło, a także jeśli jest to coś atrakcyjnego, aby mieć oczy. Jesteśmy w ten sposób zachwyceni, a także chcielibyśmy opinii.

Olympus Digital Cam

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *