Uncategorized

Recenzja książki: Liberty: Wzór kolorystyki brytyjskiej

Wreszcie, Liberty: Brytyjski wzór kolorów jest dostępny w USA! (Chociaż nie * natychmiast * dostępny; Amazon pokazuje poza zasobnikiem.)

Zdjęcie przez blog wolności
Błagałem o kopię na Boże Narodzenie i był należycie satysfakcjonowany, ale trzymałem go blogowanie, dopóki nie było łatwiejsze. (Oczywiście, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii / wiersz, możesz go zamówić tutaj).

To naprawdę wspaniała książka i obejmuje mnóstwo zdjęć podobnie wspaniałych tkanin Liberty:

zdjęcie na blogu Liberty

W moich gorączkowych snach wolności wyruszyli książkę, takie jak “swatch-clopedia”, który Squiggly Reseller Squiggly – każda wolność tkaniny wykonana, wymieniona we wszystkich kolorach. Nie obchodzi mnie, czy kosztuje 300 dolarów, kupiłbym to. * I na pewno kupiłbym “liberty roczne” … Magal, który wymienił wszystkie tkaniny produkowane w ciągu roku we wszystkich kolorach. Departament Marketingu Fabrics Liberty, słuchasz?

Ta książka nie wymaga recenzji. Jeśli kochasz Tkaniny Liberty, pokochasz tę książkę. Jeśli nie kochasz jeszcze tkanin wolności, ta książka prawdopodobnie przechyli cię w kochające tkaniny wolności. Tak czy inaczej, powinieneś już teraz życzyć.

* Zwłaszcza, jeśli został zorganizowany do roku, z indeksem według nazwy i indeksów przez projektant, włókno, splot i typ wzoru (małe kwiaty, duże kwiaty, nowość, geometria …). Hej, dziewczyna może marzyć!

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Drogi Libertynovember 28, 2007
W wolności do Saynovember 3, 2008
Tkaniny Zakupy w Japonii: Liberty! 5 sierpnia 2008z 56 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *