Uncategorized

Stupion przejściowy: strój zimowy, który będziesz nosić ze Spring

Jestem wielkim fanem inwestowania w zimowe białe – właściwie białe na wszystkie pory roku. Zasady Dnia Pamięci, a także Dzień Pracy służący jako bramki do używania White’a, od dawna spalono w urzekającym kominku na górze – nie troszczy się już o tę politykę. Nie pozwól, aby ciocia Marge cię przekonała inaczej (ona spróbuje). Nosić – i inwestuj – biały czas, który lubisz, szczególnie gdy jesteś tak chory na masywną bluzę + skórzane legginsy. (Chociaż jest to niesamowity wygląd, jest tylko wiele razy, że mogę go rzucić, a także wyczerpać się za drzwi, zanim zacznie się czuć jak moda świstaka.) Bonus inwestowania w separacje białe polega na tym, że dostajesz tonę zużycia z nich przez cały rok.
Ten wygląd, który uważa, że ​​to sukienka, jest naprawdę spódnicą, a także najlepszą kombinacją Co. Sweter ma przytulność, nie będąc tak masywnym do sparowania z wykopem, a także spódnica, a także bez dramatu bez dramatu bez dramatu Dużo objętości, w którym można skutecznie osiągnąć, a także z taksówki podczas dnia pracy pełnej spotkań.
Ważna uwaga dodatkowa: Zawsze możesz odkryć niedrogie opcje dla elementów, których używam pod każdym produktem za pomocą przycisku „Kupuj wygląd” po prawej stronie tej strony.
Zauważysz, że używam obcasów, jakiego typu mnie płaczą, gdy to komponuję, ponieważ patrzę na okno, a także obecnie jest śnieg, więc będę tu pączli na moich wodoodpornych butach dla Pozostała część dnia. Kiedy korzystałem z tego stroju, był to balsame 57 stopni. * Le westchnienie.* Jeśli martwisz się o gołą nogawkę zimową, dodaj parę rajstop, a także jeśli zmagasz się z tym kolorem, sprawdzisz tutaj tę konkretną ciasną zagadkę.

Coruffled Turtleeck bluza (niedrogie opcje tutaj i tutaj)

Aby uzupełnić nudny monochromatyczny wygląd zimowy, rzuciłem zaufany, wydrukowany wykop. Subtelny druk tego morza, poza tym, że poczułem się, jakbym mógł wziąć funkcję Benedicta Cumberbatcha w Sherlock, zapewnia głębię stroju ogólnego, jednocześnie chroniąc moje wnętrze z kości słoniowej przed losowymi smugami ulic. Płaszcz z paskiem odzwierciedla także sylwetkę wyglądu pod spodem, ponieważ nigdy nie chcesz, aby Twoja odzież wierzchnia walczyła z tym, co jest pod nim, jeśli możesz jej pomóc.
Ta urocza torba odbywa się Brahmin, a także złożona w kategorii bystrości: górne uchwyty, które można również używać. prawdziwi bohaterowie. Czy kształtuje mój laptop? Nie. Czy trochę mi obchodzi? Negatywny. Poza tym, jeśli nie dostanę wersji Brown Croc, naprawdę mogę umrzeć.
Nuda stroju zimowego jest prawdziwą rzeczą, choć wierząc poza pudełkiem – i poza książką polityczną – może powstrzymać codzienny styl zimowy od poczucia się jak drzemka. Jednak podbródek, przyjaciele, pierwszy dzień wiosny jest dokładnie za miesiąc!

Torba Brahminevie Melbourne (podobna tutaj, jak i tutaj)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *