category

5 Trendy Wzory Każda osoba może zjechać teraz

Podziel się

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Ten wpis może zawierać partnerskie linków. Zobacz nasz osobisty plan prywatności.

Jeśli kiedykolwiek tam był dokładny zasób trendy wzorów, to eBay. Wirtualny rynek jest prawdziwą stolicą wszystkich rzeczy stylu. Kiedy masz piastę trafień projektowych i pomyłek, to zajmuje tylko małą liczbę pożerające pojąć co skumulowana styl kula jest kopania w wielkim metody.

Tu są pięć trendów styles– uznane przez ebay.com, a także zatwierdzone przez Fashionista– budżetu, aby inwestować teraz w.

Trendów wzory do użytku Obecnie

1. Warstwa luksusowe

A onirycznej, fałszywe warstwa futro sprawia szafie poważne punktów za styl. Nic więc dziwnego, że tak zwane „miś” warstwa została rzeczywiście wygrania serca na ebay.com tym okresie.

Pretty-in-karmelowy cylinder wykazuje elegancja z żywą dotyku to sugestywny Twojego ulubionego wypchanego zwierzaka. Jest to marzenie, aby rzucić na ponad zwykłej białej koszulce, a także dżinsy za łatwo szyk, wyciągnął razem ustawiony.

Spróbuj Coat Kensie Faux Shearling ($ 128) do chwilowego pobudzenia szafa.

2. Różowy … Cokolwiek.

Słodkie różowe sukienki przeciągnął serc na całym świecie elektronicznej wiele dzięki numerom Serena Williams, a także Oprah Winfrey popisywał na ślubie Meghan Markle do księcia Harry’ego. Coś, co jest tak eleganckie jak pasuje to doskonały wybór dla nieplanowanego specjalnego wydarzenia lub jako opcja LBD świeżego.

Strój Zara z kontrastującym falbany ($ 49.90) w nagiej różu jest opcja bez zarzutu.

3. Znak towarowy Czerwony pasek.

Nie można wziąć na tradycyjnym drukiem, że idzie dobrze ze wszystkim. ebay.com Fashion informuje, że czerwone paski zostały wyeliminowanie go, pokonując kropki przez masywny 18,000+ produktów.

Nie ma niedobór cukierków paski szczyt tam, co może być frustrujące. Poniżej znajduje się elegancki punkt początkowy: a paski faux-wrap top ($ 35) z 21. Dla życia Z przytulnych barwach przyprawowych, które wchodzą w gładkich pionowych i nachylonych linii, to będzie para z midi spódnica A-linii lub swoich uprzywilejowanych skinny jeans ,

4. Rower krótki.

Czy każdy rodzaj pytania krótki rower przeżywa odrodzenie? Dostrzeżone na pasie startowym, a także pokrycie dziewcząt na całym świecie, wszechobecny kawałek jest oczywiste wybór na treningi.

można dodatkowo dopasować Szorty z długim chiton jeśli pozostanie w strefie ciepłej pogody. Albo je nosić pod sukienkę, by utrzymać się przytulne. Hej, księżna Diana wstrząsnęły również spodenki rowerowe z relaksującego bluzę i adidasy wtedy.

Pozostają gładkie i krzykliwe w zestawie z C9 Champion ($ 18.99).

5. Glam Watch.

Raporty eBay że luksusowy zegarek został wprowadzony do obrotu co trzy minut w całym roku 2018. To massive– i weryfikuje, że nie wszyscy na ziemi, nosi mądry zegarek.

Jest coś niezaprzeczalnie polerowane dotycząca zegarek ponadczasowe. Jest to ostateczny inwestycja, i coś, co można dać zrozumiałe dla przyszłego pokolenia. Próbować Bulova za Swarovski akcentem zegarek bransoletka ($ 156,97) do pop.

Proszę zostawić to pole emptyGet plan wydatków Fashionista w Twojej skrzynce!
E-mail *.

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą lub spam folder, aby potwierdzić rejestrację.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *