category

T-shirt z dnia-Funkcja Factory DesignByhumans

Nawet jeśli chodzi o duże strony, takie jak ludź Własna kreatywność poluje na najnowsze konkursy, aby oczywiście podkreślić swoje umiejętności artystyczne, a także nagrodę. Ponieważ marzeniem każdego projektanta jest zobaczenie jego wzoru wydrukowanego i zużytego. W końcu jest to jeden z najlepszych sposobów promowania się jako artysta.
Tshirt Factory DesignByhumans T-Shirt Design
Zwycięzcy milionów członków, te strony dają naprawdę utalentowanym projektantom możliwość ujawnienia się. A ponieważ nie każdy, kto ma wspaniały pomysł na projekt koszulki, ma również możliwość jego wydrukowania, jest to tylko szansa, aby wielu wejść w światło reflektorów. Tego rodzaju konkursy stymulują projektantów do skupienia ich twórczej energii i zmiany. Najfajniejszą rzeczą jest to, że widzisz, że wspaniały projektant (zwłaszcza jeśli jest w tym samym konkursie) docenia Twój projekt lub komentarze na ten temat. Strzelliśmy z projektem przez ludzi w 2 konkursach. Są to promowaliśmy projekty koszulek wektorowych wektorowych.
Zwycięzcy Największa satysfakcja nastąpiła, gdy dowiedzieliśmy się, że jesteśmy zwycięzcami „T-shirtu dnia”, z „Japońską Autumn”, i jesteśmy z tego bardzo dumni, widząc, że nasza praca jest naprawdę ceniona. Możemy ci powiedzieć, że wygląda na to, że jest to wybitnie drukowane. Ale mamy tylko nadzieję, że masz tę samą myśl, widząc to dla siebie :).
Zwycięzcy
Nawet jeśli kryteria wyboru/głosowania różnią się w zależności od strony, w zależności od różnych preferencji artystycznych lub liczby osób, które podają swoje głosowanie, najważniejsze z wszystkich pozostaje… sama konkurencja.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *