Uncategorized

Zostaje przygotowany na lato z Chaps Capris

Udostępnij

Ćwierkać

Szpilka

Reddit.

Kieszeń

Jest to sponsorowany publikowany z Chaps sprzedanych wyłącznie w Kohls. Wszystkie opinie oraz myśli są w 100% kopalni.

Jestem znaczącym fanem stylu Audrey Hepburn (mniej rzymskie wakacje, więcej śniadania w Tiffanys), a nic nie jest bardziej “audrey” niż para tradycyjnych spodni Capri. Więc kiedy miałem szansę na styl, a także strzelać Suzanna w parę Capris z Chaps, skoczyłem na szansę.

Ta publikacja może zawierać linki partnerskie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Podczas stylizacji osoby zawsze staram się uwierzyć w jej styl życia, a także jej budżet. Design Suzanna jest młodym, biodrem New Yorker, który przypomina Alexa Chung, jest jednak z Connecticut, który jest bardziej “muffy” niż “Alexa”. Tak więc wziąłem dwa zdecydowanie różne podejścia do stylizacji Capris. Jedno podejście było bardziej tradycyjne, a drugie nieco bardziej funky – zapewnienie jej dwóch wyjątkowych spojrzenia z jednej pary Capris.

Zdecydowałem się pracować z parą Chaps Gingham Capris z Kohl, ponieważ byli connecticut (myśl, że Rodney Dangerfield w Caddyshack), przy czym podobnie jest niezwykle Nowy Jork. Plus mam obsesję na punkcie wzorców, a także wydruków.

LOOK 1: Connecticut

Ten pierwszy wygląd jest nieco bardziej tradycyjnym wyglądem preppy, opcji stylu logicznego, patrząc na noszenie Capris. Wierzyłem na mieszanie wzorów (coś, co uwielbiam robić w moim codziennym stylu), jednak chciał dostarczyć Suzanna, który może być szybko replikowany (wzorce mieszające jest umiejętnością nabytej), a także zużyte poza nowojorskie miasto bez objęcia dziwnego wyglądu .

Więc poszedłem z następną najlepszą rzeczą, która ma sparować Capris z jasną pomarańczową zaktualizowaną koszulką polo z chapień. Jasny kolor shirtów dodaje kontraście do stroju (można również spróbować tego wyglądu jasnym ekologicznym lub gorącym różowym topem), podczas gdy pozostając w strefie komfortu w stylu. Jasny kolor, podobnie jak wzorzec Capris, rysując oko w górę, co jest ważne dla tych, którzy kochają wzorzyste dna, jednak mają trochę śmieci w naszym bagażniku.

LOOK 2: Nowy Jork

Chciałem pokazać, że możesz zmienić wygląd dość jakiegokolwiek rodzaju kawałek, niezależnie od tego, gdzie jest zakupiony kawałek (aby obniżyć koszty na zużycie spodni). Zjegnalizowaliśmy szafę Suzanna, aby odkryć coś własnego, aby sparować z Capris na wygląd “Nowy Jork”. Tradycyjny charakter Capris dał nam raczej kilka opcji – niesamowita czarna kamizelka z srebrnym oplataniem, “Chanel-podobna” Houndstooth przycięła Blazer podstawowy biały zbiornik, a także czarny skórzany zbiornik do przechowywania, który Suzanna zakupiona w szalonej zniżce .

I, oczywiście wybrałem czarny skórzany zbiornik do przechowywania (ale Blazer “Chanel” był niezwykle bliski sekundę), a także mieszać go z ciężkimi metalowymi akcesoriami z mojej własnej kolekcji (wszystkie elementy poniżej 10 USD) – w tym moje okulary przeciwsłoneczne zakupione za 2 USD Z pchlim targ w Meksyku.

Kiedyś mieliśmy podstawy stroju, skonfrontowałem się z większością problemu, a także na czarno. Kocham czarny tyle, jak kolejny Nowy Jork Fashionistka, jednak czarny może być naprawdę nudny, więc opowiadam się z dodaniem jasnego buta (w tej sytuacji poszliśmy z parą melonowych pomp zamszowych z Faryl Robin..purchased na sprzedaż oczywiście ) Aby uzyskać trochę koloru do stroju.

Model: Suzanna Schmaucherlocation: Wall Street, Nowy Jork

Proszę zostawić ten pole Plusget Budget Plan Fashionistista w skrzynce odbiorczej!
E-mail *

Sprawdź folder do skrzynki odbiorczej lub spamu, aby zweryfikować swoją subskrypcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *